Łukasz Schreiber z PiS o udziale żony w Top Model. "Nie potępiam"

- Walczę o wolność w życiu publicznym. Swoich prywatnych rzeczy nigdy nie komentowałem, nie robię, nie opowiadam, nie lansowałem się na rodzinie i nie zamierzam tego robić - powiedział Łukasz Schreiber.

Jedną z osób, która pojawiły się w tym roku na castingu do programu Top Model, była Marianna Schreiber. Okazuje się, że to żona Łukasza Schreibera - wysoko postawionego polityka Prawa i Sprawiedliwości. Kobieta w przeciwieństwie do większości kandydatów na castingu pojawiła się sama. - Dzisiaj mnie nikt nie wspiera. Mąż nic nie wie. Myślę, że to po prostu przeczy jego spojrzeniu na obraz naszej rodziny. Jest politykiem. Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy - wyznała. 

Zobacz wideo Schreiber tłumaczy się z udziału w Top Model

"Każdy jest wolnym człowiekiem"

Okazuje się jednak, że Łukasz Schreiber nie potępia swojej żony za występ w programie. W rozmowie z "Super Expressem" podkreślił, że stara się nie mieszać życia prywatnego z zawodowym. 

Każdy jest wolnym człowiekiem i każdy ma prawo robić, jak uważa. Walczę o wolność w życiu publicznym. Swoich prywatnych rzeczy nigdy nie komentowałem, nie robię, nie opowiadam, nie lansowałem się na rodzinie i nie zamierzam tego robić. Nie potępiam żony za występ, bo każdy jest wolny. I nie obchodzą mnie plotki 

- oświadczył Łukasz Schreiber. 

Kim jest Łukasz Schreiber?

Łukasz Schreiber to wysoko postawiony polityk Prawa i Sprawiedliwości. Głośno zrobiło się o nim pod koniec 2018 roku. Schreiber, jak informowały media, odziedziczył wysokie stanowisko po swoim ojcu. Mateusz Morawiecki powołał go wówczas na sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Co ciekawe, Schreiber zastąpił na tym stanowisku swojego ojca, Grzegorza Schreibera, który został marszałkiem województwa łódzkiego.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: