Marta Manowska szczerze na Instagramie: "Z wiekiem nauczysz się powstrzymywać język..."

Marta Manowska udostępniła na swoim Instagramie post z osobistymi przemyśleniami. Ze słowami prezenterki zgodziło się wiele internautek oraz internautów. - Szkoda, że pewną wiedzę zdobywa się dopiero po upływie lat.- czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy? Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Marta Manowska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, której popularność przyniosło prowadzenie programu "Sanatorium Miłości" oraz "Rolnik szuka żony". Ku uciesze fanów, Marta jest aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 165 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego.

Marta Manowska w osobistym poście na Instagramie. "Szkoda, że pewną wiedzę zdobywa się dopiero po upływie lat..."

Marta Manowska udostępniła na swoim instagramowym profilu post z osobistymi przemyśleniami. Nawiązała w nim do inteligencji emocjonalnej. - "Z wiekiem nauczysz się powstrzymywać język, aby nie reagować za każdym razem, gdy słyszysz lub widzisz coś, co Ci się nie podoba. Uczysz się odchodzić. Omijasz miejsca i osoby, które sprawiają, że czujesz się niekomfortowo. Zaczynasz chronić swoją prywatność i spokój. Twój krąg staje się coraz mniejszy, a co za tym idzie, zdrowszy. Nazywam to inteligencją emocjonalną. Ponieważ, trzeba nauczyć się wybierać bitwy, gdyż nie każdy zasługuje na Twoją uwagę i czas..." - napisała.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy zgodzili się ze słowami, które napisała Marta Manowska:

Wszystko co Pani napisała, to w 100% prawda. Mam dosłownie tak samo… Szkoda, że pewną wiedzę zdobywa się dopiero po upływie lat…
Dokładnie tak
Idealne! Tak jest...
Tak bardzo true! 
W punkt 
Mądre i prawdziwe
Pięknie to napisałaś. Gdyby chociaż połowa z nas potrafiła świadomie dążyć do tej inteligencji emocjonalnej, ile byłoby szczęśliwszych ludzi...
Pięknie napisane, zapamiętuję
Lepiej nie ujęłabym tego!
Mocne, święte słowa

- czytamy.

Więcej o: