Uczestniczka Top Model załamana po metamorfozie. "Wygląda, jakby 5-latek wziął nożyczki i ją obciął"

W ostatnim odcinku "Top Model" uczestnicy przechodzili metamorfozy. Większość z nich była zadowolona z przemiany, ale ni Olga. Choć na początku zgodziła się na drastyczną zmianę, to nie spodziewała się takiego efektu.

W jubileuszowej, dziesiątej edycji "Top Model" emocji nie brakuje. W ostatnim odcinku uczestnicy poddali się metamorfozom. To stały punkt tego programu. Uwagę przykuwała Olga, która od samego początku mówiła, że wie, po co przyszła do tego programu i zgadza się na każdą nawet największą zmianę. Wtedy do akcji wkroczył Marcin Tyszka, który mocno skrócił włosy modelki. Od razu widać było, że to będzie największa metamorfoz w programie. 

Zobacz wideo

Olga Król zachwyca urodą 

Nie da się ukryć, że uroda Olgi jest naprawdę wyjątkowa. Mocne rysy twarzy są jej znakiem rozpoznawczym. Dziewczyna do programu przyszła w długich, naturalnych włosach. Nie zdawała sobie jednak sprawy, co wydarzy się w kolejnych odcinkach. 

Większość uczestników przeszła delikatne metamorfozy. Niektórym z dziewczyn podcięto tylko końcówki włosów, tak że ich wygląd nie zmienił się jakoś diametralnie. Trzeba dodać, że Olga jest jedną z najbardziej wygadanych uczestniczek i w jednym z odcinków weszła w dyskusję z Michałem Pirógiem. Część fanów programu twierdzi, że jej drastyczne cięcie było zemstą za tamtą sytuację. 

Oni chcieli jej nosa utrzeć, zemścić się czy co?

- czytamy w komentarzach. 

Diametralna metamorfoza uczestniczki "Top Model"

Zdania internautów są bardzo podzielone w kwestii nowego wyglądu Olgi Król. Jednak zdecydowana większość uważa, że modelka wygląda źle w krótkiej fryzurze. Dodajmy, że Olga ma zaledwie 19 lat, a według niektórych wygląda teraz na 40. 

40-letnia ciocia z Rosji.

- komentują. 

 

Pod postem pojawiły się setki komentarzy. Wśród nich również te od znanych gwiazd takich jak Anna Wendzikowska, czy Maffashion. Jak to skomentowały? 

O nie, a taka piękna dziewczyna z niej była, cóż, włosy nie zęby, odrosną.

- napisała dziennikarka. 

Niestety, jej wypowiedź jeszcze bardziej rozwścieczyła fanów, którzy jednogłośnie stwierdzili, że jej komentarz był nie na miejscu. - "Przecież nadal jest piękna! Takie słowa z ust dziennikarki?" - pisali. 

Z drugiej strony pojawia się komentarz Maffashion, która napisała: -" Super". Większość obserwatorów większość komentowała to jednak w taki sposób: 

Co wy jej zrobiliście?! Jak mogliście ją tak oszpecić. Takie ładne włosy miała.
Moim zdaniem skrzywdziliście tę dziewczynę....
Nie jest moją faworytką, ale to, co zrobili, jest straszne. W ten sposób obciął ją profesjonalny fryzjer? Wygląda, jakby 5-latek wziął nożyczki i ją obciął.

Olga zabrała głos w sprawie metamorfozy

Olga na swoim InstaStory podziękowała za wszystkie wiadomości, słowa wsparcia i opinie. Skomentowała również, jak się czuje w zupełnie nowej odsłonie.

Jeżeli chodzi o moje samopoczucie w nowej fryzurze, to muszę szczerze przyznać, że ciężko było mi na początku się przyzwyczaić i dosyć dużo czasu zajęło mi zaakceptowanie siebie w nowej fryzurze. Ale teraz zaczęła mi się nawet podobać moja metamorfoza. Zwłaszcza że włosy już trochę odrosły. Jestem szczęściarą, bo włosy rosną mi mega szybko. Ale chyba jednak będę zapuszczała teraz włosy. 

A wy co myślicie o tej metamorfozie?

Więcej o: