Karolina Szostak na zdjęciu z mamą. "Myślałem, że to siostra"

Karolina Szostak pokazała niedawno na Instagramie swoją mamę Marylę. Fani zachwycają się wyglądem obu kobiet. - Myślałem, że to siostra albo jakaś koleżanka! - napisał jeden z komentujących zdjęcie prezenterki.

Karolina Szostak to jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych oraz dziennikarek sportowych w Polsce. Debiutowała w wieku piętnastu lat w programie 5-10-15. Od 2000 roku jest dziennikarką Polsat Sport, a od 2011 także Polsat Sport News. W 2017 roku wydała swoją debiutancką książkę "Moja spektakularna metamorfoza", która została poświęcona głównie tematyce walki z otyłością. Prezenterka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 167 tysięcy osób.

Zobacz wideo Karolina Szostak zmieniła fryzurę:

Karolina Szostak pokazała mamę

Niedawno Szostak z okazji urodzin swojej mamy udostępniła ich wspólne zdjęcie na Instagramie. Fani zauważyli ogromne podobieństwo obu pań. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Oto niektóre z nich:

Mama? Serio? Myślałem, że to siostra albo jakaś koleżanka!
Piękne kobietki!
Piękna mama

- czytamy pod postem. Wiele osób zwróciło także uwagę na fryzurę pani Maryli. Okazuje się, że kobieta zdecydowała się na modnego od lat klasycznego boba. Zobaczcie, jak mama Karoliny Szostak prezentuje się w takim wydaniu:

 
 

Klasyczny bob to fryzura, która w wielu przypadkach odmładza optycznie. Jest nie tylko stylowa, lecz także bardzo kobieca. Od lat wierna jest jej między innymi redaktor naczelna amerykańskiego "Vogue'a" Anna Wintour. Więcej odmładzających fryzur znajdziesz w naszym artykule:

Może cię także zainteresować:

Więcej o: