Horoskop dzienny - 26 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 26 września. Prawda o przyszłości może Cię zaskoczyć. Sprawdź, co takiego wydarzy się w niedzielę i czy otrzymasz chociaż namiastkę szczęścia.

Horoskop dzienny – Baran

Usta nie będą Ci się dzisiaj zamykać. Chociaż zrozumiesz, że nie możesz sobie teraz tak po prostu wrócić do domu, spróbuj choć trochę się wyciszyć.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Twoja niedziela nie będzie idealna, a to dlatego, że ktoś bardzo się o to postara. Usłyszysz zarzuty pod swoim adresem, zawarte w zwierzeniach kogoś, kogo tak naprawdę wcale nie znasz. Popołudnie spędzisz w gronie najlepszych znajomych.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Starania się nie powiodły.  Skup się na tym, co musisz dzisiaj koniecznie zrobić. Wykonasz plan minimum. Nie powinnaś/powinieneś też wymyślać usprawiedliwień, bo to także nic nie da.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Rak

Dziś, mimo pracy, wreszcie uda Ci się dopiąć wszystko na ostatni guzik… a wtedy nagle wszystko weźmie w łeb. Pomyśl o tym, co możesz jeszcze zrobić dla siebie i Twojego najbliższego otoczenia. Człowiek uczy się na błędach, ale nie może się w nich zatracić.

Horoskop dzienny – Lew

Stresujące sytuację będą dzisiaj dla Ciebie największym wrogiem. Zmusisz się, aby trzymać swoje emocje na wodzy, a to wcale nie będzie takie proste. Możesz krzyczeć lub płakać, ale nie zmieni to Twojej sytuacji. No, może będziesz bardziej zmęczona niż dotychczas.

Horoskop dzienny – Panna

Nerwowość wkradnie się w Twoją niedzielę. Tym razem odniesiesz wrażenie, że wszyscy wokół, nawet ci najbliżsi, uwzięli się na Ciebie. Chociaż w planach miałaś/miałeś coś zupełnie innego, zostaniesz zmuszona/zmuszony do działania, które w ogóle Ci się nie podoba. Postaraj się jednak zrobić dobrą minę do złej gry i nie marudzić, bo tylko sobie wszystko utrudnisz.

Horoskop dzienny – Waga

Rozwój jest bardzo ważny, zwłaszcza że w ten sposób możesz znacząco poszerzać swoje horyzonty. Chociaż w weekend powinnaś/powinieneś raczej odpoczywać, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nauczyć się czegoś nowego. Pamiętaj, by nie słuchać rad, które w niczym Ci nie pomogą, a jedynie wprowadzą zamęt do Twojego uporządkowanego życia.

Horoskop dzienny – Skorpion

W Twojej głowie pojawią się nowe pomysły. Ta niedziela stanie się idealna do planowania tego, co ma nastąpić. Twój nastrój będzie wyśmienity. Razem z rodziną odkryjecie coś, co pozwoli Wam się rozerwać i uwierzyć, że najbliższa przyszłość wcale nie rysuje się w tak czarnych barwach.

Horoskop dzienny – Strzelec

Jeśli wszystkim dobrze pokierujesz, niedziela okaże się wyjątkowo udana. Swoją uwagę zwrócisz na poszczególnych członków rodziny. Przyjrzyj się uważnie swojemu związkowi i jeśli masz jakieś wątpliwości, to idealny moment, by przedyskutować je ze swoją drugą połówką. Szybko okaże się, że rodzina docenia Twoje zaangażowanie w Wasze prywatne sprawy.

Horoskop dzienny – Koziorożec

W końcu znajdziesz trochę czasu dla siebie i rodziny. Niedziela upłynie Ci naprawdę miło. Znajdziesz w tym dniu wiele okazji do śmiechu i zabawy. Wieczorem zajmiesz się swoim hobby i odpoczniesz od problemów. Położysz się spać z pozytywnym nastawieniem.

Horoskop dzienny – Wodnik

Możesz dziś przeżyć rozczarowanie miłosne. Zastanów się dobrze, czy jest za kim rozpaczać. Nie załamuj się, wkrótce nadejdzie lepszy czas i spotkasz kogoś, kto naprawdę zasługuje na Twoją miłość. Pamiętaj też, że masz wielu przyjaciół, którzy z pewnością nie porzucą Cię w trudnych chwilach. Zwróć też większą uwagę na swoje zdrowie, przez ostatnie rozterki miłosne zignorowałaś/zignorowałeś pewien problem. W kolejnym lepiej zadzwoń umówić się na wizytę do lekarza i przestań udawać, że nic Ci nie dolega.

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje?Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny – Ryby

Za bardzo skupiasz się na problemach innych. Musisz bardziej skupić się na sobie. Większej wagi może również wymagać Twoja relacja z partnerem. Sama/sam widzisz, że ostatnio potraficie pokłócić się o każdą błahostkę. Jeśli jednak jesteś singlem możesz spodziewać się, że otrzymasz zaproszenie na romantyczne spotkanie.

Więcej o: