Zosia Zborowska szczerze o figurze po ciąży: "Muszę wrócić do swojej wagi, żeby wrócić do zawodu"

Zofia Zborowska odpowiedziała na Instagramie na kilka pytań swoich obserwatorek i obserwatorów. Wśród nich znalazło się również to dotyczące presji związanej z powrotem do formy sprzed ciąży. Aktorka szczerze odpowiedziała.
Zobacz wideo Zofia Zborowska śpiewa córce kołysankę. Nietypowy wybór piosenki

Zofia Zborowska-Wrona jest znaną aktorką filmową, teatralną oraz serialową. Popularność oraz sympatię widzów oraz internautów zdobywa jednak nie tylko rolami, lecz przede wszystkim swoją przebojową osobowością. Zosia Zborowska aktywnie prowadzi bowiem swój profil na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 433 tys. obserwatorów, a liczba ta cały czas rośnie. Internautki oraz internauci niezwykle cenią sobie naturalność, dystans do siebie oraz wyjątkowe poczucie humoru aktorki. Zosia Zborowska na swoim Instagramie często porusza wiele kwestii dotyczących kobiet, w tym m.in. akceptacji siebie

- Jak widzę, że 99% lasek nie jest w stanie pokazać się na Insta bez filtra. Bez kitu. Nie wiem, dlaczego mnie to tak irytuje/martwi/dobija. Przecież to jest lecenie w takiego za przeproszeniem c***a i przed wami (wiadomo), ale i przed samą sobą!!! Po co to? Nie kumam - przyznała kiedyś aktorka na swoim profilu.

Zofia Zborowska szczerze o swojej figurze i powrocie do formy sprzed ciąży

Ostatnio Zosia Zborowska zorganizowała na InstaStories krótkie Q&A, w którym postanowiła poodpowiadać na kilka wybranych pytań swoich fanek i fanów. Wśród nich znalazły się przede wszystkim te związane z życiem zawodowym, ciążą, weganizmem w ciąży czy macierzyństwem. Jedno z pytań dotyczyło również presji powrotu do formy sprzed ciąży.

Czujesz "presję" powrotu do ciała sprzed ciąży?

- zapytała internautka lub internauta.

Nie, ale wiem, że muszę wrócić do swojej wagi, żeby wrócić do zawodu oraz czuć się lepiej sama ze sobą. Ale czy od razu presja? Meeeehhh raczej nie. Raczej jaram się tym, że zaraz wrócę do sportu itd. :)

- odpowiedziała Zosia Zborowska.

Zosia Zborowska szczerze o figurze i powrocie do formy sprzed ciążyZosia Zborowska szczerze o figurze i powrocie do formy sprzed ciąży https://www.instagram.com/zborowskazofia screen InstaStories

Więcej o: