Linda Evangelista została oszpecona. "Zabieg nieodwracalnie zdeformował moje ciało"

Linda Evangelista to jedna z najpopularniejszych supermodelek. Przez lata mogliśmy oglądać ją na okładkach największych magazynów modowych. W szczerym poście na Instagramie modelka wyznała, że nie wygląda już jak ona.

Linda Evangelista swoją przygodę z modelingiem zaczynała w latach 80. Była jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. To dzięki swojej niesamowitej urodzie, przez całą karierę udało jej się pojawić aż 700 razy na okładkach najróżniejszych magazynów. Była muzą fotografa Stevena Meisela. Co ciekawe, Evangelista pozowała na okładkach włoskiego wydania Vogue aż 24 razy. 

Zobacz wideo

Od 2014 roku modelka była dość aktywna na Instagramie, jednak większość jej postów to zdjęcia z przeszłości. Okazuje się, że kilka lat temu Linda Evangelista została oszpecona.

Linda Evangelista przyznaje się do nieudanego zabiegu 

Na Instagramie modelkę obserwuje prawie milion fanów. Wielu z nich zastanawiało się, dlaczego Linda Evangelista na swoim profilu nie publikuje aktualnych zdjęć, a jeżeli już to robi, to często są one rozmazane lub z zakrytą częścią ciała czy twarzy. Niektórzy dziwili się wręcz, że modelka nie chciałaby wrócić do pracy. W końcu część jej koleżanek po fachu wciąż jest aktywna zawodowo. Teraz już znamy odpowiedź na wszystkie pytania. 

Zdecydowałam się na to wyznanie, które trzymałam dla siebie przez ponad pięć lat i przez które cierpiałam. Moi fani zastanawiali się, dlaczego nie pracowałam, podczas gdy kariery moich koleżanek kwitły. Powodem jest to, że zostałam brutalnie oszpecona przez zabieg, którego działanie było przeciwne do zamierzonego. Poziom tkanki tłuszczowej zwiększył się, a nie zmniejszył. Zabieg nieodwracalnie zdeformował moje ciało i nawet po przejściu dwóch bolesnych, nieudanych operacji korekcyjnych, zostałam, jak opisują media – nie do poznania.

- zaczyna swoje wyznanie Linda Evagelista.

W dalszej części swojej wiadomości na Instagramie gwiazda napisała, że jest już zmęczona ciągłym ukrywaniem się i w końcu chciałaby znów wyjść z domu z podniesioną głową. - "Moje życie diametralnie się zmieniło. Totalnie się wyalienowałam. Doświadczyłam ogromnego smutku i ciężkich stanów depresyjnych. Teraz chcę pozbyć się zniewalającego wstydu, który uniemożliwiał mi funkcjonowanie. Pragnę podzielić się moją historią. Jestem zmęczona ciągłym ukrywaniem się i towarzyszącą temu alienacją. Chcę znowu wyjść do ludzi z podniesioną głową, pomimo tego, że wyglądem nie przypominam samej siebie." - dodaje. 

Linda Evangelista została oszpeconaLinda Evangelista została oszpecona fot. screen: www.instagram.com/lindaevangelista

Na czym polegał sam zabieg? Miał on przy wykorzystaniu niskiej temperatury zlikwidować tkankę tłuszczową w dolnych partiach ciała. Następnie komórki obuumarły miały zostać wydalone przez organizm Niestety, w przypadku modelki doszło do powikłań. Jak teraz wygląda gwiazda? Tego wciąż nie wiemy, ale najważniejszy dla fanów modelki jest fakt, że zrobiła już pierwszy krok, żeby wrócić do normalnego życia. 

Więcej o: