Kasia Cichopek pozuje w bieliźnie. Poruszyła ważną dla wielu osób kwestię

Kasia Cichopek dodała niedawno zdjęcie, które wyjątkowo spodobało się jej obserwatorom. Pozuje na nim w luźnej koszuli, spod której wystaje bordowy stanik. - Akceptuje wszystkie swoje krągłości i (nie)doskonałości, bo są moje i są niepowtarzalne - napisała pod postem.

Kasia Cichopek w jednym z ostatnich postów na Instagramie zwróciła uwagę na ważny problem. Fanki są jej wdzięczne za ten wpis. 

Zobacz wideo Głosujcie w naszym plebiscycie "The Best of New Beauty"

"Są moje i są niepowtarzalne"

Kasia Cichopek dodała niedawno zdjęcie, które wyjątkowo spodobało się jej obserwatorom. Pozuje na nim w luźnej koszuli, spod której wystaje bordowy stanik. Pod postem Cichopek napisała:

Kocham swoje ciało! (Od niedawna, bo wcześniej wiele mi w nim przeszkadzało) za wszystko, ale przede wszystkim za to, że jest zdrowe i kieszonkowe (158 w kapeluszu) i za to, że dało życie dwójce dzieci [...]. Akceptuje wszystkie swoje krągłości i (nie)doskonałości, bo są moje i są niepowtarzalne.

Kasia Cichopek pozuje w bieliźnie. Poruszyła ważną dla wielu osób kwestięKasia Cichopek pozuje w bieliźnie. Poruszyła ważną dla wielu osób kwestię Instagram.com

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Niektóre obserwatorki Kasi postanowiły opowiedzieć o swojej relacji z ciałem. Napisały, za co najbardziej je kochają.

Za to, że do mnie mówi i mogę mieć do niego pełne zaufanie.
Ja najbardziej kocham swoje nogi. Są idealne? Długie po niebo? Nie. Ale niosą mnie przez życie i świat. Dzięki nim mogę podróżować, odkrywać nowe miejsca. Wspinać się po górach i pływać w oceanie. No i najważniejsze… Świetnie się prezentują, gdy zadzieram kiecę i lecę.
Moje ciało, mój brzuch dał mi 11 tygodni temu najpiękniejszy dar - syna. Mimo tego, że zostały kg po ciąży akceptuję siebie i moje ciało

- czytamy pod postem.

Kasia Cichopek - kariera

Kasia Cichopek to aktorka i prezenterka telewizyjna, znana głównie z roli Kingi Zduńskiej w "M jak miłość". Jest też autorką książek dla matek oraz o tematyce tanecznej. Po wygranej w "Tańcu z Gwiazdami" jej kariera nabrała tempa. Aktorka zaczęła występować także jako tancerka oraz uczestniczyć w innych projektach. W 2005 r. otrzymała statuetkę plebiscytu VIVA! Najpiękniejsi. W 2006 roku wraz z Marcinem Hakielem otworzyła szkołę tańca: Hakiel - Akademia Tańca w Warszawie. Kolejne oddziały zostały otwarte w Poznaniu i Zakopenem. Cichopek od lat aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 461 tysięcy osób. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: