Horoskop dzienny - 28 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 28 września. Jak rysuje się przyszłość? Sprawdź, co los zaplanował dla Ciebie na ten wtorek i weź sprawy w swoje ręce!

Horoskop dzienny – Baran

Poczujesz się kiepsko, dochodząc do wniosku, że w przypadku Twoich działań w ogóle nie widać postępów. To sprawi, że będziesz zniechęcona/zniechęcony praktycznie do wszystkiego, a jednocześnie pojawi się u Ciebie potworne zmęczenie. Jeśli ktoś zaproponuje Ci pomoc, nie wahaj się jej przyjąć.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Nabierzesz ochoty, by uporządkować swoje życie. Z tego powodu dokonasz wielu słusznych wyborów, do których wcześniej w ogóle nie miałaś/miałeś głowy. Na Twojej drodze pojawi się ktoś zupełnie nowy, kto mocno zamiesza. Postaraj się nie wywoływać konfliktów.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Wreszcie osiągniesz sukces, którego długo wyczekiwałaś/wyczekiwałeś. Twoi bliscy na pewno chcieliby o tym wiedzieć, więc koniecznie podziel się tą dobrą nowiną. Kiedy usłyszysz masę komplementów pod swoim adresem, na pewno zrobi Ci się miło.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła. Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Rak

Sprawy, które do tej pory szły płynnie, nagle przystopują. Zupełnym przypadkiem możesz wplątać się w dość problematyczną sytuację. Przestań wreszcie patrzeć na innych i skup się wyłącznie na sobie.  W ten sposób wiele rzeczy potoczy się inaczej niż dotychczas.

Horoskop dzienny – Lew

Ten dzień przyniesie Ci wreszcie upragnioną ulgę. Spokój był Ci bardzo potrzebny, ponieważ ostatni stres nie sprzyjał ani Twojej pracy, ani zdrowiu. Jeśli dobrze się rozejrzysz, dostrzeżesz propozycję, dzięki której Twoje życie może zmienić się na lepsze. Nie przegap jej.

Horoskop dzienny – Panna

Postaraj się dzisiaj nie działać intuicyjnie, ponieważ Twoje przeczucie może Cię zgubić. Szczęście nie będzie Ci sprzyjać, chociaż wszyscy z Twojego otoczenia skorzystają z jego dobrodziejstw. Nie popadaj jednak w rozpacz, bo lada dzień sytuacja się zmieni.

Horoskop dzienny – Waga

Przed Tobą wyzwania, z którymi nie będziesz potrafiła/potrafił sobie poradzić. Z tego powodu nie będziesz w ogóle chciała/chciał się ich podjąć. Tak naprawdę jednak przeszkody, które na Ciebie czekają, nie będą wcale takie straszne, jak mogłoby się wydawać.

Horoskop dzienny – Skorpion

Musisz się dziś zaangażować – nie ma innego wyjścia, ponieważ w przeciwnym razie sama/sam sobie zaszkodzisz. Sytuacja, na którą natrafisz, nie będzie łatwa. Co więcej, Twoja praca może mieć negatywny wpływ na Twoją relację z Partnerem/Partnerką. Jedyne, co możesz zrobić, to uzbroić się w cierpliwość.

Horoskop dzienny – Strzelec

To będzie dla Ciebie zaskakujący wtorek. Kolejne następujące po sobie wydarzenia przypomną Ci bardziej sen niż rzeczywistość. Postaraj się jednak zdobyć na pozytywne nastawienie i nie reaguj na nic nerwowo. Chociaż z początku możesz być lekko zaniepokojona/zaniepokojony, już wkrótce poczujesz euforię.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś ważne będzie Twoje samozaparcie. Bez niego nigdy nie dotrzesz do celu. Nie możesz zrezygnować z tego, co robisz, chociaż ludzie z Twojego otoczenia krytykują większość Twoich posunięć. Szybko okaże się, że miałaś/miałeś dobre przeczucie, a znajomym zrobi się głupio.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pewna wiadomość wywróci wszystko do góry nogami. Nie będziesz miała/miał dzisiaj czasu na długie dyskusje, chociaż doczepisz się do każdego drobiazgu, który wychwycisz podczas wymiany zdań. Postaraj się nieco ochłonąć, bo nie chcesz przecież rozpętać prawdziwej awantury.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze. Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Ryby

Dzisiaj wykażesz się w dziedzinie, która jest Ci szczególnie bliska. To, jak dobrze Ci pójdzie, sprawi, że ktoś może złożyć Ci propozycję, o jakiej nawet nie śniłaś/śniłeś. Nie zastanawiaj się, tylko ją przyjmij. Taka szansa może się już nie powtórzyć.

Więcej o: