Śmierć Gabby Petito. Jej partner zniknął, ale opublikowano nagrania z kłótni

Trwają poszukiwania partnera Gabby Petito - Briana Laundrie. Na początku września mężczyzna wrócił do rodzinnego domu. Wówczas nie chciał rozmawiać z policją, poza tym wynajął adwokata. Nagle jednak zniknął, a jego rodzina zgłosiła zaginięcie. Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące zachowania mężczyzny.

Sprawa Gabby Petito wzbudziła ogromne zainteresowanie internautów na całym świecie. Youtuberka oraz jej chłopak w lipcu tego roku rozpoczęli podróż furgonetką po Stanach Zjednoczonych. 25 sierpnia opublikowała ostatnie nagranie. Wcześniej bardzo aktywnie udzielała się w mediach społecznościowych. 11 września rodzice Gabby zgłosili jej zaginięcie.

Śmierć youtuberki Gabby Petito

W niedzielę 19 września FBI potwierdziło, że w parku narodowym Grand Teton w Wyoming odnaleziono ciało odpowiadające opisowi Petito. Ostatecznie okazało się, że była to poszukiwana blogerka. Koroner hrabstwa Teton Brent Blue ustalił, że śmierć Gabby Petito najpewniej była zabójstwem, jednak dokładna przyczyna nie została jeszcze ustalona. Obecnie trwają poszukiwania partnera blogerki - 23-letniego Briana Laundrie.1 września mężczyzna wrócił do rodzinnego domu białą furgonetką. Wówczas nie chciał rozmawiać z policją, poza tym wynajął adwokata. Nagle jednak zniknął, a jego rodzina zgłosiła zaginięcie. 

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Nowe informacje na temat partnera Gabby Petito

Ostatnio pojawiły się nowe informacje na temat partnera youtuberki. Jak informuje CNN,  mężczyzna zostawił w domu telefon oraz portfel. A swoim rodzicom powiedział, że udaje się do rezerwatu przyrody Carlton. Warto także wspomnieć, że między 30 sierpnia a 1 września korzystał z karty debetowej, która do niego nie należała. Wówczas wydał 1000 dolarów.

CNN dotarło także do pary, która twierdzi, że widziała incydent z udziałem Gabby oraz jej partnera. Do zdarzenia doszło 27 sierpnia przed jedną z restauracji w miejscowości Jackson w stanie Wyoming. Jak zdradziła para, youtuberka była roztrzęsiona i płakała. Z kolei jej partner wyglądał na zdenerwowanego. Kilkukrotnie wchodził i wychodził z lokalu, był nieuprzejmy wobec personelu. 

Z kolei w mieście Moab rozpoczęto śledztwo, które ma związek z interwencją policyjną, do której doszło 12 sierpnia. Zostało nawet upublicznione nagranie ze spotkania policjantów z parą. Wynika z niego, że funkcjonariusze interweniowali, gdyż między youtuberką i jej partnerem doszło do rękoczynów. Petito wyznała, że uderzyła chłopaka, z kolei on ją popchnął. Wówczas nie doszło jednak do żadnego zatrzymania. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: