Loteria szczepionkowa. Wyniki z dnia 22.09.2021. Komu udało się zgarnąć 50 tysięcy złotych?

Loteria szczepionkowa - wyniki losowania z 22 września 2021. Komu udało się wygrać 50 tysięcy złotych? Już wkrótce nadejdzie dzień losowania finałowego. Podpowiadamy, jak się zarejestrować.

Loteria szczepionkowa powoli dobiega końca, ale wciąż jeszcze mamy kilka dni na to, aby zgłosić swój udział. Co tydzień do wygrania mamy 50 tysięcy złotych lub hulajnogę elektryczną, ale w tę środę odbędzie się także losowanie finałowe, które bardzo mocno powiększa pulę nagród. Tymczasem znamy już zwycięzców losowania z 22 września 2021. Komu udało się wygrać? Przedstawiamy listę zwycięzców.

Zobacz wideo Premier obiecuje: Szczepionka na koronawirusa będzie darmowa i dobrowolna

Loteria szczepionkowa – wyniki 22.09.2021. Komu udało się wygrać?

Już w zeszłą środę odbyło się kolejne losowanie tygodniowe. Pełną listę zwycięzców możemy sprawdzić na stronie: loteria szczepionkowa wyniki. Tymczasem my przestawiamy kilku szczęśliwców, którzy zgarnęli nagrodę wysokości 50 tysięcy złotych:

  • 669-2***** BRONISŁAW K.
  • 506-8***** IGA M.
  • 518-3***** PRZEMYSŁAW D.
  • 530-8***** AGNIESZKA Ś.
  • 508-3***** ANNA H.

Pozostali zwycięzcy zyskają hulajnogę elektryczną marki Segway. SMS z informacją o wygranej powinien pojawić się do dwóch dni od ogłoszenia wyniku. Ponadto pamiętajmy, że czas wydawania nagród mija dopiero 31 stycznia 2022 i możliwe, że dopiero wówczas trafią one w nasze ręce. Losowanie finałowe zaplanowano na 6 października 2021.

Loteria szczepionkowa – zapisy. Do kiedy możemy dokonać rejestracji?

Ostateczny termin zapisu na loterię szczepionkową mija 30 września 2021. Aby móc się zarejestrować, musisz być osobą dorosłą, zaszczepioną jedną dawką szczepionki Johnson&Johnson lub dwoma dawkami szczepionki innych producentów. Istnieją dwie drogi zapisu:

  • przez internet, wykorzystując Internetowe Konto Pacjenta
  • telefonicznie, dzwoniąc po numer 989
Więcej o: