Horoskop dzienny - 1 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 października. Początek nowego miesiąca zbiega się z końcem tygodnia. I tak może warto wykorzystać ten czas, aby poprawić coś w swoim życiu... Zastanów się, które jego obszary najbardziej zaniedbałeś.

Horoskop dzienny - Baran

Nie nawykłeś do tego, aby ktoś ci się sprzeciwiał. Nie będziesz potrafić sobie z tym poradzić. Twoja bezsilność stanie się widoczna dla wszystkich wokół ciebie, co jeszcze bardziej wprawi cię w konsternację. Postaraj się wycofać i uspokoić - na pewno zrodzi się wtedy w twojej głowie plan jak postąpić w tej sytuacji. 

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny - Byk

Nigdy nie mów nigdy. Choć wielokrotnie zarzekałeś się, że tego zrobisz, teraz staniesz w sytuacji, kiedy zmagać zacznie się w tobie poczucie rozsądku z chęcią dokonania rzeczy wyjątkowej. A to wszystko za sprawą osoby, która jest dla ciebie niesamowitą inspiracją i której bardzo chcesz zaimponować. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie daj się zmęczeniu i pomimo zniechęcenia walcz o swoje. Zbyt wiele pracy i wysiłku włożyłeś w projekt, aby teraz poddać się bez walki. Choć wydaje ci się, że osiągnięcie sukcesu w takich warunkach jest niemożliwe, to jednak tkwisz w błędzie, a jeśli odpuścisz będziesz tego bardzo żałować. 

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego. Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny - Rak

Związki Raków nie należą do łatwych i przyjemnych. Często stoją na skraju przepaści, by po chwili znaleźć się na biegunie rozkoszy. Postaraj się aby te wahania były nieco łagodniejsze - twój partner długo nie wytrzyma na tej huśtawce i może się "ewakuować" do bardziej bezpiecznej przystani. 

Horoskop dzienny - Lew

Korzystanie z nowoczesnych technologii nie sprawia ci trudności, jednak nie do końca im ufasz. I dobrze. Dzięki swojej podejrzliwości unikniesz dziś oszustwa, które mogłoby pozbawić cię sporych oszczędności. Powiadom policję o próbie wyłudzenia. 

Horoskop dzienny - Panna

Nie korzystaj z dobrych rad swoich znajomych - oni chcą dla ciebie jak najlepiej, ale ty musisz znaleźć własną drogę i uczyć się na własnych błędach. Ich popełnianie nie jest niczym złym - dzięki temu unikniesz poważniejszych kłopotów w przyszłości.

Horoskop dzienny - Waga

Rozmyślania o założeniu rodziny coraz częściej zaprzątają twój umysł. Nie odrzucaj tych myśli, postaraj się je oswoić, a wtedy łatwo w twojej głowie powstanie plan działania, który umożliwi realizację najskrytszych pragnień.

Horoskop dzienny - Skorpion

Koniecznie skontaktuj się ze swoim przyjacielem. Potrzebuje on twojej pomocy, jednak wstydzi się o nią prosić, gdyż już wielokrotnie podawałeś mu rękę w czasie kryzysów. Upewnij go o swojej lojalności i gotowości wsparcia w każdej sytuacji. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Koniec z nocnym podjadaniem. Takie postanowienie pojawi się dziś w twojej głowie. Jednak będzie ono bardzo trudne do zrealizowania. Musisz bardziej zadbać o higienę snu, a wtedy istnieje szansa, że nie będziesz się przebudzać na nocne uczty.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Rozsądnie korzystaj z pieniędzy, które pojawiły się w twoim portfelu nieoczekiwanie. Niech nie poniesie cię szał zakupów, bo za zakrętem czeka na ciebie gorszy moment pod względem ekonomicznym i oszczędności mogą okazać się jedynym ratunkiem. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Pomyśl o swojej przyszłości. Czy chcesz aby wyglądała ona tak jak twoje obecne życie? Jeśli nie, musisz natychmiast przedsięwziąć kroki w celu poprawy jakości twojego życia. Przemyśl kwestię przebranżowienia się - to przyniosłoby ci nie tylko satysfakcję, ale również korzyści finansowe.

Szałwia wpływa pozytywnie na rozwój duchowy, pobudzając do lepszego zrozumienia otaczającego nas świata Szałwia

Horoskop dzienny - Ryby

Nie staraj się sprostać oczekiwaniom wszystkich dookoła, gdyż nie przynosi to niczego dobrego. Ludzie zawsze będą cię oceniać przez pryzmat własnych potrzeb i nigdy nie zdołasz zaspokoić wszystkich ich wymagań. Staraj się przede wszystkim żyć w zgodzie ze sobą. 

Więcej o: