Polityk skomentował wygląd Polaków na wakacjach. "Tylko Rusowie i Czesi ubierają się gorzej"

Marek Migalski skrytykował niedawno na Twitterze wygląd polskich mężczyzn na wakacjach. Nie sądził jednak, że wywoła aż taką dyskusję. - Musiałem coś w was poruszyć, bo wycie jest znakomite - napisał polityk.

Marek Migalski to nauczyciel akademicki, publicysta, polityk. Ma tytuł doktora habilitowanego nauk społecznych oraz jest profesorem uczelni na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.  Jest autorem wielu książek, m.in. "Parlament ANTYeuropejski" z 2014 roku oraz "Obywatel - społeczeństwo - demokracja" z 2005 roku. Był także posłem do Parlamentu Europejskiego VII kadencji. Od wielu lat Migalski aktywnie udziela się na Twitterze. Jeden z jego ostatnich postów wzbudził ogromne kontrowersje. 

"Banał wołający o pomstę do nieba"

Post Migalskiego, który pojawił się niedawno na Twitterze, wywołał zagorzałą dyskusję. Niektórzy użytkownicy Twittera zaczęli nawet wstawiać zdjęcia z pytaniem, czy według polityka są ubrani właściwie. 

- Polscy faceci na wakacjach: białe "adidasy", dżinsowe portki do kolan, biały/czarny/niebieski t-shirt. Banał wołający o pomstę do nieba. Ale oni uważają, że są ok. Ich żonki/partnerki też. Tylko Rusowie i Czesi ubierają się gorzej - napisał Migalski na Twitterze.

Kontrowersyjny post skomentowało ponad 500 osób. Oto niektóre odpowiedzi użytkowników Twittera na wpis Marka Migalskiego:

Panu to Christian Paul do pięt nie dorasta.
To jest kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje.
A może niech każdy ubiera się jak chce?

"Zdaliście celująco test z nienawiści, głupoty, zawiści, chamstwa"

Migalski nie pozostawił tych wpisów bez komentarza. - Musiałem coś w was poruszyć, bo wycie jest znakomite. Usunąłem wszystkie filtry, by zobaczyć każdy "komentarz". Słodkie to jest. Nie ma kompleksu, który by z was nie wyszedł przy okazji tego niewinnego tweeta. Zdaliście celująco test z nienawiści, głupoty, zawiści, chamstwa - napisał w następnym poście polityk. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: