Joanna Koroniewska o swojej pracy: "Nie zawsze jesteśmy normalni". W komentarzach burza

Joanna Koroniewska udostępniła na Instagramie post, w którym nawiązała do swojej pracy. - Nie dziwię się, że czasem my artyści nie zawsze jesteśmy normalni - przyznała aktorka. Pod postem pojawił się komentarz, który oburzył internautki.
Zobacz wideo Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 609 tysięcy obserwatorek i obserwatorów. Nie da się ukryć, że dystans do siebie i świata, a także ogromne poczucie humoru aktorki sprawia, że liczba obserwujących jej konto nieustannie rośnie. Na swoim profilu Joanna Koroniewska regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia

The Best of New Beauty Ruszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Joanna Koroniewska o swojej pracy: "Nie zawsze jesteśmy normalni". W komentarzach rozpętała się burza

Ostatnio Joanna Koroniewska podzieliła się na Instagramie krótkim filmikiem z garderoby, a w opisie posta nawiązała do swojej pracy. Aktorka przyznała, że czeka ją spektakl, w którym nie grała od ponad roku.

Jutro gram spektakl, którego nie grałam ponad rok. Trzymajcie MOCNO kciuki. Kocham swój zawód, ale też nie dziwię się, że czasem my artyści nie zawsze jesteśmy normalni - w naszej pracy emocje często sięgają zenitu!!! #teatrmylove #kochamteatr #aktorka #mama #teatrovelove

- napisała.

 

Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska na archiwalnych zdjęciach. "Ohydne tłuste ramiona, brzuch, uda"

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy i słów wsparcia od fanek i fanów. Niestety, pojawił się też taki, który podniósł ciśnienie obserwatorkom aktorki.

Ty jesteś artystką? Japr...

- skomentowała jedna z internautek.

Fanki oraz fani aktorki momentalnie zareagowali na hejterski komentarz, stając w obronie Joanny Koroniewskiej:

Yy tak? Aktor to jest artysta. Wiesz kochana, nie tylko malarze są artystami.
(...) Warto też poszerzać swoją wiedzą i dowiedzieć się, że osoba grająca w spektaklu to aktor, a aktor to artysta (...). Polecam też skupić się na własnym życiu, jeśli twoje będzie kiedyś udane, nie będziesz miała wewnętrznego poczucia beznadziejności (...).
Ah to takie polskie. Taka idiotyczna zawiść...
Więcej o: