Anna Wendzikowska nie ma kontaktu ze swoimi rodzicami. "Wyśrubowane wymagania"

Anna Wendzikowska wyjawiła, jak obecnie wyglądają jej relacje z rodzicami. Okazuje się, że prezenterka nie ma z nimi kontaktu i nie może liczyć na ich pomoc w opiece nad córkami.

Anna Wendzikowska jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną oraz aktorką. W ostatnich latach bardzo ważną częścią jej życia są dalekie podróże. Wendzikowska często chwali się nimi na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 482 tys. osób. Niedawno jednak prezenterka poruszyła wątek, który mógł zaskoczyć jej fanów. 

Zobacz wideo Anna Wendzikowska na zajęciach pole dance z córeczką:

"Nie jesteśmy w kontakcie"

Wendzikowska została zapytana przez fankę o to, jak obecnie wygląda jej kontakt z rodzicami i czy pomagają jej oni w opiece nad córkami. Prezenterka zdecydowała się na szczerą odpowiedź. - Nie pomagają, nie jesteśmy w kontakcie - poinformowała swoich fanów na Instagramie. 

"Słabo to wspominam"

Z kolei inna osoba zapytała prezenterkę o to, jak wspomina okres szkolny. Odpowiadając na pytanie, Wendzikowska wyjawiła trochę więcej na temat jej relacji z rodzicami. 

Cóż, szczerze mówiąc miałam w domu tak wyśrubowane wymagania, że nie było wyjścia. Słabo to wspominam, ponieważ musiałam uczyć się mnóstwa bezsensowych rzeczy, zamiast rozwijać się w tym, co było moje. Tylko dlatego, że oczekiwano ode mnie, że z każdego przedmiotu będę miała szóstkę. Koszmar

- wyznała prezenterka.

 

Anna Wendzikowska - kariera telewizyjna

Anna Wendzikowska jest specjalistką od wywiadów z aktorami, głównie z gwiazdami Hollywood. Ma na swoim koncie setki przeprowadzonych rozmów m.in. z Leonardo DiCaprio, Jennifer Aniston, Rorbertem De Niro, Anthonym Hopkinsem, Julią Roberts czy Hugh Grantem. Współpracuje z programem "Dzień dobry TVN". Poza tym wystąpiła w programach rozrywkowych TVN jako uczestniczka - w 2011 r. w "Tańcu z Gwiazdami" (zajęła 10. miejsce) oraz w kulinarnym show "Ugotowani" (2013 r.).

Może cię także zainteresować:

Więcej o: