Małgorzata Rozenek podsumowała swoje nogi: "Może chude, może krzywe". Fanki podzielone

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem, a w jego opisie odniosła się z dystansem do swoich nóg. Wpis podzielił internautki. - Już nie raz miała wpadki z obrabianiem zdjęcia, jak płytki się skrzywiły - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek lubi odważne kreacje. Co z wpadkami?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Na Instagramie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek jest jedną z tych znanych osób, która w sieci potrafi wzbudzać skrajne emocje, a pod publikowanymi przez nią postami pojawia się zwykle wiele różnych komentarzy.

The Best of New Beauty Ruszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Małgorzata Rozenek o swoich nogach: "Może chude, może krzywe". Wpis podzielił internautki

Ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się zdjęciami z planu programu "Projekt Lady". Zapozowała na nich w modnej, biało-czarnej stylizacji, ze spodniami typu dzwony, które podkreśliły jej nogi. 

Może chude, może krzywe, ale pewnie niosą mnie przez świat, najlepiej w dzwonach. Całuje Was z planu Projektu Lady i szczerze przyznam: kocham te dziewczyny. Wy też je pokochacie, obiecuje

- napisała w opisie pod postem.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy oraz komplementów w kierunku Małgorzaty Rozenek-Majdan:

No sama bym chciała mieć takie chude i krzywe
Ale świetny look
Takie nogi to wygryw
Powtarzam się, ale: ani krzywe, ani chude. Szczupłe, zgrabne i wysportowane. Też bym chciała mieć takie nogi
Pani Małgosiu....PETARDA
Nie jedna chciałaby mieć takie nogi

- czytamy.

Anna Wendzikowska nie ma kontaktu ze swoimi rodzicami. 'Wyśrubowane wymagania' Anna Wendzikowska nie ma kontaktu ze swoimi rodzicami. "Wyśrubowane wymagania"

Część internautek nie wzięła natomiast pod uwagę, że wysoki stan spodni, ich długość oraz zdjęcia zrobione delikatnie z dołu optycznie wydłużają nogi i zarzuciło Małgosi korzystanie z photoshopa:

Może w photoshop poszło coś nie tak dlatego się pokrzywiły...
Dokładnie, tak ją wydłużyli, że dramat.
Wystarczy zobaczyć zdjęcie Małgosi, że nie ma takich nóg. Owszem ma szczupłe, ładne, ale nie takie długie. Już nie raz miała wpadki z obrabianiem zdjęcia jak płytki się skrzywiły. Czasem się zastanawiam, czemu ludzie myślą, że wszystko to prawda? Teraz można obrabiać zdjęcia i filmy na telefonie.
Więcej o: