Masz je w domowej apteczce. Przyspieszą wzrost włosów i zapobiegną ich wypadaniu

Szukasz skutecznego sposobu na przyspieszenie porostu włosów? Koniecznie wypróbuj ten trik! Nie tylko przyspieszy ich wzrost i zapobiegnie wypadaniu włosów, ale także pomoże w walce z łupieżem i przetłuszczającą się skórą głowy.

Z problemem wypadających włosów, czy przetłuszczającej się skóry głowy boryka się wiele z nas. Na szczęście istnieją skuteczne i tanie sposoby na ich rozwiązanie. Jak się okazuje, w obu przypadkach niezwykle pomocne są... krople żołądkowe. Ten popularny produkt leczniczy, składa się z ekstraktów ziołowych, które mają zbawienny wpływ na włosy i skórę głowy. Regularnie stosowane w formie wcierki do włosów, znacząco poprawią ich kondycję, wzmacniając cebulki, a dzięki właściwościom bakteriobójczym pomogą zwalczyć też łupież.

Zobacz wideo

Krople żołądkowe na włosy

Jak ich używać? Krople żołądkowe zawierają wysoką koncentrację składników aktywnych, dlatego przed nałożeniem je na skórę głowy, należy rozcieńczyć je z wodą w proporcji 1:2. A przed pierwszym zastosowaniem wcierki, należy wykonać próbę uczuleniową, wcierając krople w niewielki fragment skóry. Jeśli po 24 godzinach nie wystąpi reakcja alergiczna, możecie zastosować wcierkę, wmasowując ją okrężnymi ruchami w skórę głowy. Masaż poprawi krążenie i pobudzi cebulki do wzrostu.

The Best of New Beauty Ruszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

By efekty były widoczne, należy stosować ją regularnie, dwa razy w tygodnie przez okres około dwóch miesięcy. Jednak w przypadku pojawienia się jakichkolwiek efektów ubocznych, jak swędzenie, czy zaczerwienienie skóry, należy przerwać kurację.

Niektóre składniki kropli żołądkowych mogą wykazywać działanie fotouczulające, dlatego należy pamiętać, by nie nakładać ich w słoneczne dni.

Krople żołądkowe dostaniesz w każdej aptece, już za kilka złotych.

Świadczenie przedemerytalne - komu przysługuje? Warto pilnować terminu Świadczenie przedemerytalne - komu przysługuje? Warto pilnować terminu

Więcej o: