Brooke z Mody na sukces skończyła 60 lat. Aktorka zachwyca promiennym wyglądem i zgrabną sylwetką

Katherine Kelly Lang od 34 lat gra Brooke w kultowej Modzie na sukces. Niedawno aktorka świętowała sześćdziesiąte urodziny. Jak obecnie wygląda?

Moda na sukces to jedna z najpopularniejszych oper mydlanych na świecie. Serial był emitowany w prawie 100 krajach, dzięki czemu został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa. Jest to także najdłużej emitowany serial telewizyjny w Polsce. Jedną z najbarwniejszych postaci z "Mody na sukces" jest Brooke Logan. Bohaterka ta przeżywał różne perypetie. Kilkukrotnie stawała na ślubny kobiercu z Ridgem Forresterem. Była także związana z jego ojcem Erikiem Forresterem oraz z partnerami swojej córki. Jak wygląda obecnie aktorka wcielająca się w postać Brooke? Musimy przyznać, że mimo upływu lat prezentuje się znakomicie. 

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w serialach i filmach:

Serialowa Brooke skończyła w tym roku 60 lat

Katherine Kelly Lang zadebiutowała w niewielkiej roli jako Allison w komedii Skatetown, U.S.A. (1979) u boku Scotta Baio, Patricka Swayze i Rona Palillo. Jednak przełom w jej karierze nastąpił dopiero kilka lat później. Aktorka od 1987 wciela się w postać Brooke Logan w Modzie na sukces. Rola ta przyniosła jej światową sławę. 

Katherine Kelly Lang pojawiła się w ponad czterech tysiącach odcinkach produkcji. Mało kto jednak wie, że w ciągu tych 34 lat zastąpiono ją dwa razy. W postać Brooke wcielały się także: Catherine Hickland w 1987 roku oraz Sandra Ferguson w 1997 roku. 

Sekret doskonałego wyglądu

Serialowa Brooke Logan skończyła w tym roku 60 lat. Mimo upływu czasu aktorka wygląda znakomicie. Sekretem jej doskonałego wyglądu są nie tylko zabiegi medycyny estetycznej, lecz także sport. Katherine uwielbia jazdę na rowerze. Poza tym od lat jeździ także konno. Co ciekawe, aktorka prowadzi własną stadninę i startuje w wyścigach.

Katherine Kelly Lang aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 317 tysięcy osób. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia:

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: