Najlepsi kandydaci na męża według znaku zodiaku. Są lojalni i opiekuńczy

Mimo że horoskopy traktujemy z przymrużeniem oka, zdaniem astrologów układ gwiazd w momencie naszych narodzin może wiele zdradzić na temat naszego charakteru i dokonywanych przez nas wyborów. Na ich podstawie możemy na przykład stwierdzić, czy nadajemy się do małżeństwa. Sprawdź, które z zodiakalnych znaków są idealnymi kandydatami na męża.

Nikt nie jest idealny i każdy z nas jest wyjątkowy na swój sposób. Każdy ma także inne oczekiwania co do relacji, czy partnera, stąd recepta na idealny związek nie istnieje. Jak jednak twierdzą astrolodzy, znaki zodiaku mogą pomóc nam określić, czy odnajdziemy się w małżeństwie. Sprawdź, które znaki zodiaku zdaniem astrologów są najlepszymi kandydatami na męża.

Zobacz wideo

Koziorożec

Opanowany i spokojny Koziorożec marzy o stabilizacji, a do wszelkich zobowiązań podchodzi z wielką powagą. Utrzymanie rodziny i zapewnienie dobrobytu rodzinie traktuje jako swoją powinność i zrobi wszystko, by niczego nie zabrakło jego bliskim. Marzy o związku, który będzie opierał się na zaufaniu i zrozumieniu wzajemnych potrzeb. Możesz więc mieć pewność, że zapewni ci poczucie bezpieczeństwa, a życie u jego boku będzie spokojne i udane. Nie licz jednak z jego strony na porywy namiętności, bo choć w głębi duszy Koziorożce są wrażliwymi romantykami, boją się do tego przyznać.

Byk

Ambitny i pogodny Byk bardzo ceni sobie relacje rodzinne, a wybudowanie domu i spłodzenie potomków stawia sobie za punkt honoru. Zrobi wszystko, by zapewnić rodzinie dobrobyt i szczęśliwe życie, a opieką otacza wszystkich swoich bliskich - także dziadków i rodziców. Jako partner jest lojalny, wierny i bardzo troskliwy. Bywa przy tym jednak szaleńczo zazdrosny, a widok kręcących się wokół partnerki mężczyzn doprowadza go do wściekłości.

The Best of New BeautyRuszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Rak

Wrażliwy Rak bardzo szybko przywiązuje się do drugiej osoby, kiedy więc już znajdzie wybrankę swego serca, zrobi wszystko, by spędzić z nią całe życie. Jest uczuciowy i bardzo romantyczny, a w związku z nim będziesz czuć się kochana i podziwiana. Chętnie pomaga w obowiązkach domowych i wychowywaniu dzieci, które są jego oczkiem w głowie. Niezwykle łatwo można go jednak zranić, a urazę pielęgnuje w sobie miesiącami.

Klatka schodowa, zdjęcie ilustracyjneUciążliwi sąsiedzi w bloku. "Sąsiad wysyłał SMS-y w nocy, gdy cała rodzina już spała, że coś gotujemy i mu śmierdzi"

Więcej o: