Horoskop dzienny - 29 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 29 września. Szczęście czy pech? Na co możesz liczyć i czym spróbuje zaskoczyć Cię ta środa? Pora przygotować się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny – Baran

Pewna osoba da Ci dzisiaj dużo wsparcia. Chociaż będziesz przekonana/przekonany, że wszystko pójdzie w złą stronę, ona wyciągnie Cię z kłopotów i zaproponuje alternatywne rozwiązanie problemu. Prawdopodobnie gdzieś się razem z nią wybierzesz. Pamiętaj, że nie jest Twoim wrogiem.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny – Byk

Postanowisz dzisiaj zapomnieć o problemach z przeszłości, które cały czas ciągnęły Cię w dół. Możliwe, że wybór padnie na jakiś nieudany projekt, wymagający doprowadzenia do końca albo na jakąś zagmatwaną relację, będącą jednym z Twoich najgorszych życiowych wyborów. To dobrze, że wreszcie postanowiłaś/postanowiłeś rozprawić się z tym, co Ci wyraźnie nie sprzyja.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W Twoim życiu pojawi się tyle problemów, że po cichu odejdziesz w cień, starając się po prostu o nich nie myśleć – choć przez chwilę. Możliwe, że podczas przemyśleń dojdziesz do przełomowych wniosków, które pomogą Ci zmienić przyszłość. Postaraj się nie robić niczego na siłę i zachować jak najwięcej cierpliwości.

Horoskop dzienny – Rak

Dawno nie rozmawiałaś/rozmawiałeś z bliskimi znajomymi. Zajęta/zajęty pracą, na nic innego zwyczajnie nie miałaś/miałeś czasu. Odłóż obowiązki na bok, zwłaszcza że z ich realizacją i tak jesteś sporo do przodu, a umów się z nimi na spotkanie. Dobra zabawa naprawdę ci się przyda.

Horoskop dzienny – Lew

Od rana będziesz odczuwać sporą ekscytację związaną z pewnym projektem, który dopiero ma zostać wprowadzony w życie. Są pewne osoby, które postanowią Ci złożyć istotne propozycje. Wkrótce bardzo ważne zadania zostaną złożone na Twoje barki. Jeśli coś dzieje się dla Ciebie za szybko, po prostu zwolnij i nie obawiaj się wzięcia głębokiego oddechu.

Horoskop dzienny – Panna

Środa przyniesie Ci ogromne pokłady energii. Zdobędziesz się na odwagę, by przeprowadzić pewne testy odnośnie własnej sfery uczuciowej. Postaraj się być na tyle kreatywna/kreatywny, by po prostu skończyć ze swoimi problemami, które wciąż nie dają Ci spokoju.

Horoskop dzienny – Waga

Chaos, jaki Cię otacza, powoli zaczyna Ci działać na nerwy. Poczekaj jeszcze chwilę i głęboko oddychaj. Już wkrótce wszystko się wyjaśni, jednak rozwiązanie będzie miało niewiele wspólnego z tym, o czym w danej chwili myślisz.

Horoskop dzienny – Skorpion

Szczęście Ci dzisiaj sprzyja. Okażesz się niezwykle kreatywna/kreatywny, a Twoje pomysły zostaną docenione przez innych. Możliwe, że dotrze do Ciebie pewna bardzo dobra wiadomość. A może ktoś z Twoich przyjaciół nagle Cię zaskoczy.

Horoskop dzienny – Strzelec

Nie musisz kurczowo trzymać się tego, co masz. Nie denerwuj się finansami – są istotne, to prawda, ale i tak nic z nimi nie zrobisz. Istotnym elementem tego dnia okaże się dla Ciebie coś, czego dotąd nie używałaś/używałeś. Najwyższa pora wreszcie da mi coś od siebie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Sprawy zawodowe co nieco się zagmatwały. Posłuchaj dobrej rady, jaką ma dla Ciebie przyjaciółka. Możliwe, że cały proces można jeszcze odwrócić, choć nie będzie to łatwe. Nie wahaj się też przed działaniem z kimś, kto zaoferuje swoje usługi – w końcu w dwie osoby wszystko pójdzie znacznie sprawniej.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pora na odrobinę ostrożności. Jako że czekają Cię dzisiaj bardzo ważne decyzje, zastanów się dobrze, czy postępujesz we właściwy sposób. Gdybyś nie umiała/umiał się zdecydować, poproś o pomoc eksperta. Ten na pewno udzieli Ci właściwej rady.

Horoskop dzienny – Ryby

Będziesz bardzo szczęśliwa/szczęśliwy, bo uda Ci się zakończyć projekt, któremu poświęcałaś/poświęcałeś ostatnio mnóstwo uwagi. Teraz będziesz się chciała/chciał odpowiednio zrelaksować, dlatego słodkie nicnierobienie jest jak najbardziej wskazane w tej sytuacji.

Więcej o: