Donatella Versace przed operacjami. Na starych zdjęciach trudno ją rozpoznać

Donatella Versace to niewątpliwie jedna z najważniejszych postaci świata mody. Jednak w ostatnich latach głośno było o niej głównie z powodu licznych operacji plastycznych. Jak słynna projektantka wyglądała przed ingerencjami w swój wygląd?

Donatella Versace przyszła na świat na południu Włoch w 1955 roku. Gdy studiowała lingwistykę we Florencji, jej brat Gianni rozpoczynał karierę w świecie mody w Mediolanie. W 1978 roku początkujący projektant stworzył własną markę.

Zobacz wideo Tajemnica loga Versace:

"Moja siostra jest uosobieniem stylu Versace"

Gdy firma zaczęła odnosić pierwsze sukcesy, poprosił siostrę, by dołączyła do niego i pomogła mu w jej rozwoju. Rodzeństwo Versace pracowało wspólnie przez większość lat 80. i 90. ubiegłego stulecia. W tym okresie Donatella zajmowała się głównie tworzeniem reklam. Podobno była największym krytykiem i muzą swojego brata. - Moja siostra jest uosobieniem stylu Versace. Plasuje się on się gdzieś pomiędzy seksownym glamourem, ekstrawagancją a kiczem - powiedział w jednym z wywiadów Gianni Versace.

Wszystko przerwała śmierć Gianniego. Słynny projektant został zamordowany w 1997 roku przez seryjnego zabójcę Andrew Cunanana. Po tej tragedii Donatella przejęła kontrolę nad modowym imperium. Została szefową firmy i główną projektantką. Mimo licznych sukcesów, w ostatnich latach było o niej głośno przede wszystkim w kontekście licznych operacji plastycznych, jakim poddawała się słynna projektantka.

Donatella Versace na starych zdjęciach

Projektantka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie często pokazuje zdjęcia, które zostały wykonane w latach 80. oraz 90. ubiegłego stulecia. Zobaczcie, jak wyglądała w tamtych czasach:

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: