Horoskop dzienny - 2 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 października. Sobota to dobry moment na zrobienie jesiennych porządków nie tylko w mieszkaniu, ale także w życiu...

Horoskop dzienny - Baran

Nie oczekuj, że inni zrobią twoje zadania za ciebie. Choć bardzo chciałbyś dziś poleniuchować, to jednak masa obowiązków jaka na ciebie spadła nie pozwoli ci na to. Musisz wziąć się w garść - im szybciej stawisz czoła swoim zadaniom, tym prędzej będziesz mieć czas dla siebie. 

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Byk

Nie ukrywaj swoich uczuć przed bliskimi. Nie ma nic gorszego niż konieczność grania kogoś kim nie jesteś przed najbliższymi osobami. Zbierz się w sobie i powiedz wszystko co ci leży na sercu. Będzie to trudne, ale pozwoli ci w końcu odetchnąć i poczuć się bezpiecznie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Wykorzystaj dobrą passę i potrenuj swój charakter. Choć jesteś osobą upartą i wytrwale dążącą do celu, często dopadają cię wątpliwości, które opóźniają realizację powziętych planów. Postaraj się zacząć działać według jasno określonego schematu - to wykluczy możliwość pojawienia się jakichkolwiek niedopowiedzeń.

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny - Rak

Wystrzegaj się fałszywych przyjaciół, którzy będą chcieli wykorzystać twoje dobre serce. Jeśli chcesz pomagać, włącz się w wolontariat. Działaj na tych polach, gdzie masz pewność co do tego, że twoje zaangażowanie nie pozostanie bez pozytywnego odzewu.

Horoskop dzienny - Lew

Dziś szykuje się dla ciebie zupełnie leniwa, bezproduktywna sobota. I dobrze. Pracujesz przez cały tydzień za dwóch, więc w jeden dzień należy ci się zupełna wolność i swoboda. Wykorzystaj ten czas maksymalnie, bo wieczorem czeka cię niespodzianka. 

Horoskop dzienny - Panna

Samotne Panny nie powinny popadać w rozpacz. Wszystko jest jeszcze przed tobą, wystarczy tylko zmienić natawienie. Wokół jest mnóstwo osób, które interesujesz, ale twoja zamknięta i zdystansowana postawa nie zachęca do zawarcia bliższe znajomości. Postaraj się to zmienić.

Horoskop dzienny - Waga

Potrzeba matką wynalazków. Staniesz w obliczu sytuacji, w której będziesz musiał wykazać się swoją pomysłowością i umiejętnością zrobienia czegoś z niczego. Niemniej jednak uda ci się wyjść z niej koncertowo. Wieczorem zasługujesz na relaksującą kąpiel i wyśmienitą kolację. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie pozwól, aby inni decydowali za ciebie. Nie może to przynieść niczego dobrego. Nikt tak jak ty sam nie zna ciebie i nie jest w stanie kierować twoimi decyzjami. Postaw wyraźne granice, tak aby nawet bliskie osoby wiedziały, że nie pozwolisz sobie wejść na głowę. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Twój partner ma dziś dla ciebie nietypową propozycję. I choć normalnie pewnie byś odmówił, to jednak warto podjąć ryzyko i zrobić coś niezwykłego. To nie tylko przyniesie ci satysfakcję, ale też pozwoli na nowo odkryć to, dlaczego jesteście razem i co was połączyło.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wolny czas może okazać się prawdziwym utrapieniem, jeśli wszyscy wkoło wiedzą, że nie masz na dziś planów. Twoi bliscy ochoczo przyjdą ci z pomocą i znajdą milion zadań do wykonania. Dlatego najlpiej zrobisz ewakuując się wcześnie rano i serwując sobie wolne popołudnie w samotności.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie taki diabeł straszny jak go malują. Twoje fobie czasem utrudniają życie, dlatego powinieneś próbować ze wszystkich sił z nimi walczyć. Stanięcie twarzą w twarz z własnym strachem jest nie tylko budującym doświadczeniem, ale też dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Ryby

Koniec z marazmem, depresyjnymi myślami i odcinaniem się od ludzi. Od dziś przechodzisz do działania i dajesz sobie szansę na nowe życie. Tylko od ciebie zależy to, jak nim pokierujesz. Nie obawiaj się rzeczy, których dotąd nie robiłeś. Masz tylko jedno życie - warto je maksymalnie wykorzystać!

Więcej o: