Doda szczerze o swoim życiu prywatnym. Fani oburzeni jej słowami: "O czym Ty mówisz..."

Doda na swoim Instagramie opublikowała post, w którym postanowiła odnieść się do swojego życia prywatnego. Jednak słowa piosenkarki nie wszystkim się spodobały. - Pomyśl o kobiecie, która z dziećmi musi uciekać nocą z domu przed oprawcą - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Doda miewa koszmary. Mówi o duchach

Doda jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce i od wielu lat może pochwalić się ogromną rzeszą fanek i fanów, których grono nieustannie się powiększa. Ku ich ogromnej uciesze, Doda aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, a na samym Instagramie piosenkarkę obserwuje ponad milion internautek oraz internautów. Na swoim profilu Doda regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz filmikami z wybranych momentów swojego życia.

Doda szczerze o swoim życiu prywatnym. Część fanów oburzyła się jej słowami

Ostatnio Doda udostępniła na swoim instagramowym profilu post ze zdjęciami z planu, na którym pracowała. W opisie pod fotografiami postanowiła odnieść się do swojego życia prywatnego. Zrobiła to w swoim stylu, nie przebierając w słowach i z ogromną dozą dystansu.

Dziś nagrywaliśmy czołówkę do moich pierwszych warsztatów online pt. jak spie**lić sobie życie prywatne i tanecznym krokiem wyjść z czarnej du*y. Nie ukrywam że mogłabym doktoryzować się w tej dziedzinie

- napisała piosenkarka.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele różnych komentarzy. Niektóre internautki potraktowały wpis z przymrużeniem oka, inne natomiast oburzyły się słowami Dody:

O to coś dla mnie, kiedy będzie dostęp do tych warsztatów?
O czym Ty mówisz dziewczyno. Masz wszystko, pojechałaś na półroczne wakacje w tropiki z tej zgryzoty... a pomyśl o kobiecie, która z dziećmi musi uciekać nocą z domu przed oprawcą
Ooooo... w końcu kurs dla mnie
Zastanawiam się co jest nie tak... Fajna zgrabna bogata utalentowana oddana gotowa wszystko poświęcić dla drugiego człowieka a tu ciągle nie tak?! Może się jeszcze taki nie urodził...żeby docenił?!

- czytamy.

Więcej o: