Małgorzata Rozenek w modnych butach, które podzieliły internautów: "Okropne"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjecie swojej stylizacji z planu programu "Projekt Lady". Największą dyskusję wywołały jej modne buty. Część fanów była nimi zachwycona, innym natomiast zupełnie nie przypadły do gustu.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek lubi odważne kreacje. Co z wpadkami?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie i może pochwalić się naprawdę sporym gronem fanów. Na swoim Instagramie zgromadziła do tej pory ponad 1,4 mln obserwatorów, gdzie regularnie dzieli się z nimi różnymi zdjęciami, a także filmikami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że dla wielu obserwatorek, Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją w kwestii mody, a pod publikowanymi przez nią zdjęciami często pojawiają się pytania o poszczególne elementy garderoby, które ma na sobie. Małgorzata Rozenek-Majdan swoimi stylizacjami, regularnie udowadnia, że doskonale zna się na obowiązujących trendach. Ostatnio jednak dyskusję na Instagramie wywołały modne buty, w których się pokazała. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnych butach, które podzieliły internautów

Małgorzata Rozenek-Majdan udostępniła na Instagramie zdjęcie zrobione podczas pracy na planie programu "Projekt Lady". Tym razem gwiazda postawiła na czarną sukienkę w drobne groszki od Łukasza Jemioła, którą zestawiła z wysokimi butami w militarnym stylu. 

Działamy, nagrywamy, ogarniamy. Praca na tym planie @projekt.lady.tvn7 to zawsze ogromna radość, a praca z ludźmi z @goldenmediapolska to przywilej i lekcja zawodu #lovemyjob #lovemylife

- napisała pod postem.

 

Choć buty, które wybrała Małgorzata Rozenek są jednym z większych trendów tej jesieni, to nie wszystkim internautkom oraz internautom przypadły do gustu. Pod postem pojawiło się bowiem wiele skrajnych komentarzy. Jedni byli zachwyceni, inni wręcz przeciwnie:

Piękna stylizacja
Okropne te buciory
Bardzo fajna stylówa!
Przepięknie i z klasą
Te buty zbyt toporne do tej sukienki

- czytamy.

Więcej o: