Polski jasnowidz Krzysztof Jackowski "przepowiada", co czeka Polaków. "Nie będzie lepiej"

Krzysztof Jackowski jest zdecydowanie najpopularniejszym jasnowidzem w Polsce. Z jego usług niejednokrotnie korzystała policja, czy prywatne osoby, które szukały odpowiedzi na pytania bez odpowiedzi. Teraz Krzysztof ujawnia, co czeka Polaków w niedalekiej przyszłości.

Dla Krzysztofa Jackowskiego nie ma tematów trudnych. Polski jasnowidz wielokrotnie opowiadał o swoich wizjach dotyczących zaginionych osób, ale również bardziej codziennych rzeczy takich jak np. pogoda. Jackowski prowadzi kanał na YouTube, gdzie tym razem pokusił się o poruszenie tematu związanego z Polską- chodzi o rosnącą inflację. 

Zobacz wideo

Czy rosnąca inflacja w końcu wyhamuje? 

Jasnowidz jest przekonany o tym, że Polacy doskonale widzą, że inflacja rośnie, ale póki co są spokojni, bo rządzący zapowiadają, że będzie lepiej. Jakie zdanie na ten temat ma Krzysztof Jackowski

Ona jest (inflacja-przypis red.). To, że rząd ją trochę ukrywa, trochę lekceważy, to jeszcze większość z nas jest spokojna, gdyż każdy wyczuwa tę inflację. Zauważa ją i rozumie. Ale też rząd uspokaja, że to się uspokoi. Nie sądzę. 

- mówi Jackowski. 

Krzysztof Jackowski przestrzega przed kupnem mieszkania w najbliższym czasie 

W Polsce masowo powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Deweloperzy mają ręce pełne roboty, bo chętnych na kupno nowego mieszkania czy domu jest naprawdę sporo. Brać kredyt, czy nie brać? Krzysztof Jackowski przestrzega, by tego w tym momencie nie robić. - "To jest bardzo zły moment na wzięcie kredytu, dlatego, że owa inflacja, która będzie się toczyć, na pewno spowoduje podniesienie stóp procentowych." - tłumaczy. 

A to dla wielu, którzy wzięliby kredyt, będzie oznaczało poważne problemy ekonomiczne. Jeśli nie ma się oszczędności, to lepiej unikać kredytów. 

- dodaje. 

Krzysztof Jackowski coraz bardziej popularny w sieci

Młodsze pokolenie może nie pamiętać takich sytuacji, gdzie w gazetach pojawiały się artykuły, w których głównym bohaterem był Krzysztof Jackowski, któremu niejednokrotnie udało się znaleźć np. zaginioną osobę lub wskazać ciało zamordowanej. Od lat 90. świat się diametralnie zmienił i obecnie żyjemy w erze internetu, gdzie newsy mamy od ręki. Także Krzysztof Jackowski swoją działalność poniekąd przeniósł właśnie tam. Na jego kanale na YouTube "Jasnowidz Krzysztof Jackowski" zebrał spore grono fanów. Subskrybuje go ponad 230 tys. osób, a niektóre filmiki mają już ponad 800 tys. wyświetleń. Czytając komentarze pod nagraniami, da się zauważyć, że ludzie chcą więcej i więcej. 

Więcej o: