Córka Hanny Lis stawia pierwsze kroki w roli modelki. Jest zjawiskowo piękna

Julia Kozińska, 20-letnia córka Hanny Lis, to aspirująca modelka. Kilka miesięcy temu podpisała kontrakt z jedną z agencji. Na swoim profilu na Instagramie 20-latka często pokazuje artystyczne kadry.

Hanna Lis to jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych. Była prowadzącą programów telewizyjnych takich jak "Teleexpress", "Wiadomości", "Wydarzenia" oraz "Panorama". Prezenterka doczekała się dwóch córek. Ich ojcem jest biznesmen Jacek Koziński. Hanna Lis często podkreślała, że dla niej najważniejsze jest to, by jej córki same pracowały na swoje nazwisko oraz podejmowały decyzje w kwestii tego, co je interesuje i w jakich dziedzinach mają ochotę się rozwijać. 

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta:

Córka Hanny Lis stawia pierwsze kroki jako modelka

Starsza córka Hanny Lis, Julia Kozińska, studiuje na co dzień w Amsterdamie i nie jest zbytnio zainteresowana życiem w blasku fleszy. Z kolei młodsza z dziewczyn, 20-letnia Anna, pasjonuje się fotografią i sztuką. Poza tym stawia pierwsze kroki w modelingu. W marcu tego roku 20-latka podpisała kontrakt z agencją modelek. Na swoim Instagramie często pokazuje artystyczne kadry. Obecnie jej profil obserwuje już ponad 5 tysięcy osób. Widzicie podobieństwo do znanej mamy?

 
 

Hanna Lis o relacjach z córkami

Hanna Lis często podkreśla, że łączą ją bardzo dobre relacje z córkami. Dziewczyny często zwierzają się jej się i zawsze mogą liczyć na jej wsparcie. - Mogę się pochwalić, że kiedy moje córki miały lub mają jakieś problemy, to zawsze przychodzą po radę do mnie. Zdarzało się z resztą, że nawet jak ich koleżanki sobie z czymś nie radziły, to zwracały się właśnie do mnie. I to jest fajne - pochwaliła się Hanna Lis, zapytana przez redakcję "Gali" o relacje z córkami.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: