Julia Kamińska pozuje w bieliźnie. Fani: "Kalendarz Pirelli wymięka"

Julia Kamińska pochwaliła się na Instagramie efektami zmysłowej sesji zdjęciowej, do której zapozowała w samej bieliźnie. Fotografie zachwyciły jej fanów i fanki, którzy nie szczędzili aktorce komplementów w komentarzach. - Kalendarz Pirelli wymięka - pisali zauroczeni.

Julia Kamińska zyskała szeroką rozpoznawalność dzięki roli Uli w kultowej już produkcji "BrzydUla", która uczyniła ją jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Teraz, wraz ze wznowieniem serialu, aktorka przeżywa ponowny rozkwit popularności, a fani z uwagą śledzą każdy jej ruch. Aktorka, choć stara się chronić swoją prywatność, chętnie dzieli się z nimi na Instagramie urywkami ze swojego życia.

Zobacz wideo

Julia Kamińska w zmysłowej sesji w bieliźnie

Ostatnio Kamińska pochwaliła się tam efektami sesji zdjęciowej, do której zapozowała w koronkowej bieliźnie, prezentując tym samym wyrzeźbioną sylwetkę. Zmysłowe zdjęcia bardzo spodobały się jej fanom i fankom, czemu chętnie dawali wyraz w komentarzach.

Kalendarz Pirelli wymięka
Wow
Najpiękniejsze zdjęcie, jakie widziałam od dawna
Dałaś czadu!
Co za forma
Napisałbym coś... ale zabrakło słów
Królowa jest tylko jedna

- komplementowali, będąc pod wyraźnym wrażeniem formy aktorki. Jak zdradziła Kamińska w jednym z wywiadów, swój wygląd zawdzięcza diecie roślinnej. - Jestem na diecie wegetariańskiej od bardzo dawna, trzy lata. Dzięki diecie czuję się lepiej i mniej choruję. Uważam na to, co jem. Udaje mi się utrzymać wagę - wyznała w rozmowie z magazynem "Party". 

 
Więcej o: