Julia Kamińska pozuje w bieliźnie. Fani: "Kalendarz Pirelli wymięka"

Julia Kamińska pochwaliła się na Instagramie efektami zmysłowej sesji zdjęciowej, do której zapozowała w samej bieliźnie. Fotografie zachwyciły jej fanów i fanki, którzy nie szczędzili aktorce komplementów w komentarzach. - Kalendarz Pirelli wymięka - pisali zauroczeni.

Julia Kamińska zyskała szeroką rozpoznawalność dzięki roli Uli w kultowej już produkcji "BrzydUla", która uczyniła ją jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Teraz, wraz ze wznowieniem serialu, aktorka przeżywa ponowny rozkwit popularności, a fani z uwagą śledzą każdy jej ruch. Aktorka, choć stara się chronić swoją prywatność, chętnie dzieli się z nimi na Instagramie urywkami ze swojego życia.

Zobacz wideo

Julia Kamińska w zmysłowej sesji w bieliźnie

Ostatnio Kamińska pochwaliła się tam efektami sesji zdjęciowej, do której zapozowała w koronkowej bieliźnie, prezentując tym samym wyrzeźbioną sylwetkę. Zmysłowe zdjęcia bardzo spodobały się jej fanom i fankom, czemu chętnie dawali wyraz w komentarzach.

The Best of New BeautyRuszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Kalendarz Pirelli wymięka
Wow
Najpiękniejsze zdjęcie, jakie widziałam od dawna
Dałaś czadu!
Co za forma
Napisałbym coś... ale zabrakło słów
Królowa jest tylko jedna

- komplementowali, będąc pod wyraźnym wrażeniem formy aktorki. Jak zdradziła Kamińska w jednym z wywiadów, swój wygląd zawdzięcza diecie roślinnej. - Jestem na diecie wegetariańskiej od bardzo dawna, trzy lata. Dzięki diecie czuję się lepiej i mniej choruję. Uważam na to, co jem. Udaje mi się utrzymać wagę - wyznała w rozmowie z magazynem "Party". 

 

Maciej Dowbor przeżył chwile grozy: 'Nigdy nie wiesz, kiedy ktoś spróbuje Cię zabić' (zdjęcie ilustracyjne)Dowbor przeżył chwile grozy: "Nigdy nie wiesz, kiedy ktoś spróbuje Cię zabić"

Więcej o: