Panna młoda postawiła druhnie ultimatum. Wszystko przez to, że kobieta zaszła w ciążę

Siostra pana młodego, która miała być jedną z druhen na weselu, niespodziewanie zaszła w ciążę. A to z kolei zrodziło pewien problem. Sukienka, którą wybrała dla niej jakiś czas temu panna młoda, jest już na nią za ciasna.

Zdarza się, że panny młode mają ogromne wymagania wobec swoich druhen. Przypomina o tym historia, która niedawno została opisana na portalu dailymail.co.uk. Wcześniej załamana druhna podzieliła się swoimi doświadczeniami na reddit.com. 

Sukienka jest już na nią za mała

Kobieta żali się, że panna młoda postawiła jej ultimatum. Powód? Druhna niespodziewanie zaszła w ciążę. A to z kolei rodzi pewien problem. Sukienka, którą wybrała dla niej jakiś czas temu panna młoda, jest już na nią za ciasna. Warto wspomnieć, że druhna jest siostrą pana młodego. 

Panna młoda marzy o tym, by wszystkie jej druhny miały takie same kreacje. Dlatego też, gdy siostra pana młodego dowiedziała się o ciąży, natychmiast skontaktowała się z przyszłą bratową. Panna młoda stwierdziła, że nie wie, co mogą zrobić w takiej sytuacji. Po pewnym czasie odezwała się ponownie. Tym razem poinformowała, że nie widzi możliwości kompromisu. 

"Sukienka będzie niewygodna i ciasna"

Kobieta zadzwoniła także do firmy, z której pochodzi wybrana przez pannę młodą sukienka, aby zapytać, czy ten model będzie dobrze wyglądał na kobiecie, która jest w piątym miesiącu ciąży. - Zalecono mi wówczas, abym sprawdziła stroje z kolekcji ciążowej. Ich zdaniem sukienka będzie niewygodna i ciasna - wyznała. Druhna zacytowała także w swoim wpisie na forum słowa przyszłej bratowej. 

Nie chcę, żeby jedna druhna miała inną kreację niż wszystkie inne. Wiem, że rozmawiałaś z konsultantem. Nie sądzę jednak, by po pięciu miesiącach twój brzuch był aż tak duży. Pragnę, aby wszyscy czuli się komfortowo. Jednak sukienkę będziesz miała na sobie tylko przez sześć godzin. Dlatego to nie powinno być aż takie niewygodne. 

Co ciekawe, druhna wysłała pannie młodej kilka propozycji bardzo podobnych sukienek do tej wybranej przez nią. Jednak kobieta nie chciała słyszeć o zmianie. Ostatecznie postawiła siostrze przyszłego męża ultimatum - albo założy wybraną przez nią wcześniej sukienkę, albo nie powinna pojawiać się na imprezie.  

Może cię także zainteresować:

Więcej o: