Patricia Kazadi wypuściła nowy teledysk. W klipie wystąpiła jej 92-letnia babcia Kazia. Fani zachwyceni

W sieci pojawił się właśnie nowy klip do piosenki "Natural" Patricii Kazadi. Nie da się ukryć, że na nową muzykę gwiazdy musieliśmy chwilę poczekać, ale było warto. Fani są zachwyceni! W klipie wystąpiło sporo znanych osób, jednak największą furorę zrobiła 92-letnia babcia Kazia.

Patricia Kazadi odrodziła się jak feniks z popiołu tuż po tym jak otwarcie wyznała, że stała się ofiarą body shamingu. Przez lata ludzie mówili jej, jak ma wyglądać, ale nikt nie myślał wtedy o tym, czy gwiazda w ogóle chce spełniać oczekiwania innych. Największy wysyp hejtujących komentarzy pojawił się jakiś czas temu, gdzie ludzie pisali Patricii  - "Ale się spasła!" i tym podobne. To był z jednej strony moment przełomowy w jej życiu, bo po tym jak Kazadi nagrała kilka wideo na Instagramie, opisujących jej życie w ostatnich miesiącach, czy latach, otrzymała ogromne wsparcie ze strony internautów. Teraz przyszedł czas na nową muzykę od piosenkarki. Fani doczekali się teledysku do najnowszego singla Patricii Kazadi "Natural".

Zobacz wideo

"Taka moja natura, że ja lubię natural" 

Coraz więcej gwiazd rezygnuje z publikowania swoich zdjęć, czy nagrań w sieci z dodatkowymi filtrami. Wybierają naturalność, a fani są im za to naprawdę wdzięczni. "Natural" to najnowszy singiel Patricii Kazadi, który doczekał się naprawdę wyjątkowego klipu. Już na samym początku widzimy, jak piosenkarka stoi wśród kilku osób ubranych w maski. Kiedy w pewnym momencie jedna z nich próbuje nałożyć maskę Kazadi na twarz, ta ją odpycha. Ten gest prawdopodobnie oznacza to, że gwiazda nie ma ochoty już nigdy więcej tego robić. 

W innej części klipu widzimy jak dwie dziewczyny za pomocą folii, taśm i innych rekwizytów próbują zmienić swój wygląd. 

Presja, lajki, komentarze i tendencje, prawie codziennie oceniasz zewnętrznie. [...] To takie złe, kiedy robisz to czego świat oczekuje.

- słyszymy w tekście. 

Nie sposób się z tym nie zgodzić, że w obecnych czasach bardzo łatwo przychodzi nam ocenianie innych zza ekranu swojego telefonu. A z drugiej strony często pod wpływem tych komentarzy, chcąc się przypodobać komentującym, zachowujemy się wbrew sobie. Tylko dlatego, że ktoś tego od nas oczekuje. 

Maffashion, Ewa Chodakowska i Babcia Kazia 

W teledysku udział wzięło mnóstwo gwiazd, ale również przyjaciół i bliskich Patricii Kazadi. Pojawia się między innymi Maffashion, która nieco ponad rok temu została mamą. Gwiazda nie tylko w swoich social mediach pokazuje się w naturalnym wydaniu, ale również będąc ambasadorką jednej z marek bieliźnianych, wystąpiła na bilbordach bez retuszu. Z kolei Ewa Chodakowska niejednokrotnie pokazywała, że jak każda z nas ma blizny, zmarszczki, czy rozstępy i to jest ok! 

Furorę jednak zrobiła 92-letnia babcia Kazia, która pojawia się w ostatniej klatce filmu i jest piękną kwintesencją tego projektu. Zobaczcie najnowszy klip do piosenki "Natural". 

 

Pamiętajcie, że bez względu na to, jaki rozmiar nosicie, jaki macie kolor skóry, czy jesteście wysocy, czy niscy, wszyscy jesteście piękni!

Więcej o: