Książę William pokrzyżował plany Meghan i Harry'ego. Powiedział im stanowcze "nie"

Meghan Markle i książę Harry mieli zwrócić się z prośbą do królowej Elżbiety II o zgodę na chrzest ich córki w zamku na Winsdorze. Uroczystość miała być okazją do zapoznania dziewczynki z królową, a także pretekstem do pojednania ze skłóconą rodziną. Książę William stanowczo sprzeciwił się jednak ich pomysłowi.

Książę Harry i jego żona Meghan Markle w czerwcu tego roku powitali na świecie swoje drugie dziecko - córeczkę Lilibet Dianę, którą nazwali na cześć królowej Elżbiety II i księżnej Diany. Narodziny dziewczynki miały podobno znacząco poprawić stosunki Sussexów z rodziną królewską, które od czasu opuszczenia przez nich Wielkiej Brytanii należały do wyjątkowo oziębłych. Jak się jednak okazuje, ich relacje wciąż trudno nazwać poprawnymi.

Zobacz wideo

Meghan Markle i książę Harry skłóceni z księciem Williamem? Powiedział im stanowcze "nie"

Na początku września brytyjska prasa donosiła o prośbie Meghan Marke i Harry'ego, z jaką mieli zwrócić się do królowej Elżbiety II. Para miała poprosić ją o zgodę na chrzest córki w kaplicy św. Jerzego na zamku w Winsdorze, gdzie wzięli ślub. W uroczystości miałaby wziąć udział nie tylko królowa, ale i cała rodzina królewska, która nie miała jeszcze okazji poznać dziewczynki.

The Best of New Beauty Ruszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Jak jednak donosi magazyn "The Sun", ich życzenie zostało jednak odrzucone, a pomysłowi pary, miał sprzeciwić się sam książę William. Miał on uznać, że skoro jego brat wraz z żoną zrezygnowali z pełnienia królewskich funkcji, a także oczernili rodzinę w oczach opinii publicznej, powinni być konsekwentni w swoim postępowaniu i nie domagać się królewskich przywilejów.

- Według sprawdzonego źródła, to książę William był tym, który powiedział: "Nie, nie sądzimy, żeby to mogło się wydarzyć". To nie był szczególnie dobry pomysł - stwierdził Neil Sean, korespondent NBC, cytowany przez magazyn.

Grażyna Wolszczak udostępniła nagranie rozmowy z afgańską uchodźczynią. 'Uratujcie nas od śmierci' (zdjęcie ilustracyjne) Udostępniła nagranie rozmowy z afgańską uchodźczynią: "Uratujcie nas od śmierci"

Więcej o: