Agnieszka Dygant pochwaliła się metamorfozą. Fani: "efekt WOW"

Agnieszka Dygant pochwaliła się na Instagramie swoją metamorfozą, będącą efektem jej kilkuletnich starań. - Brawo za cały wysiłek - komentowali fani, doceniając poświęcenie aktorki, która po ponad dwóch latach nareszcie zdjęła aparat ortodontyczny.

Agnieszka Dygant jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która w pamięci widzów zapisała się rolą sympatycznej i nieco zwariowanej Frani Maj z serialu "Niania". I choć od tamtej pory minęły już lata, Dygant wciąż cieszy się wielką sympatią fanów, którzy z uwagą śledzą każdy jej krok. Aktorka chętnie dzieli się z nimi na Instagramie urywkami swojego życia, a ostatnio pochwaliła się tam właśnie efektami swojej metamorfozy.

Zobacz wideo

Agnieszka Dygant zdjęła aparat ortodontyczny

Aktorka udostępniła na Instagramie selfie, do którego zapozowała w szerokim uśmiechu. Chciała w ten sposób pochwalić się efektem prostowania zębów - aktorka po ponad dwóch latach zdjęła bowiem aparat ortodontyczny.

Czasem nie wiadomo z jakiego powodu, ni stąd ni zowąd człowiek czuje się szczęśliwy. Macie tak ? - napisała pod zdjęciem dumna z przemiany aktorka. Fani docenili jej wysiłek, chętnie komplementując ją w komentarzach.

Zęby uwolnione, piękny uśmiech
Piękny uśmiech pięknej kobiety!
Wow, efekt mega! Piękne ząbki
Brawo za cały wysiłek i leczenie, przepiękne zęby

- pisali w komentarzach. - Tak, to był duży wysiłek - prawie dwa i pół roku, ale miałam też świetną ortodontkę – odpowiedziała z kolei aktorka. Zobaczcie, jak teraz wygląda. 

 
Więcej o: