Agnieszka Dygant pochwaliła się metamorfozą. Fani: "efekt WOW"

Agnieszka Dygant pochwaliła się na Instagramie swoją metamorfozą, będącą efektem jej kilkuletnich starań. - Brawo za cały wysiłek - komentowali fani, doceniając poświęcenie aktorki, która po ponad dwóch latach nareszcie zdjęła aparat ortodontyczny.

Agnieszka Dygant jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która w pamięci widzów zapisała się rolą sympatycznej i nieco zwariowanej Frani Maj z serialu "Niania". I choć od tamtej pory minęły już lata, Dygant wciąż cieszy się wielką sympatią fanów, którzy z uwagą śledzą każdy jej krok. Aktorka chętnie dzieli się z nimi na Instagramie urywkami swojego życia, a ostatnio pochwaliła się tam właśnie efektami swojej metamorfozy.

Zobacz wideo

Agnieszka Dygant zdjęła aparat ortodontyczny

Aktorka udostępniła na Instagramie selfie, do którego zapozowała w szerokim uśmiechu. Chciała w ten sposób pochwalić się efektem prostowania zębów - aktorka po ponad dwóch latach zdjęła bowiem aparat ortodontyczny.

Czasem nie wiadomo z jakiego powodu, ni stąd ni zowąd człowiek czuje się szczęśliwy. Macie tak ? - napisała pod zdjęciem dumna z przemiany aktorka. Fani docenili jej wysiłek, chętnie komplementując ją w komentarzach.

The Best of New BeautyRuszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Zęby uwolnione, piękny uśmiech
Piękny uśmiech pięknej kobiety!
Wow, efekt mega! Piękne ząbki
Brawo za cały wysiłek i leczenie, przepiękne zęby

- pisali w komentarzach. - Tak, to był duży wysiłek - prawie dwa i pół roku, ale miałam też świetną ortodontkę – odpowiedziała z kolei aktorka. Zobaczcie, jak teraz wygląda. 

 

Zapłacił ponad 9 tys. zł w restauracji. Za co? To dopiero jest paragon grozy (zdjęcie ilustracyjne)Zapłacił ponad 9 tys. zł w restauracji. Za co? To dopiero jest paragon grozy

Więcej o: