Karolina Szostak nadal na diecie? Pokazała, co pije w ciągu dnia. "Miny kierowców obok są ciekawe"

Karolina Szostak jakiś czas temu poraz kolejny przeszła lecznuczy post warzywny, podczas którego spożywała dziennie około 600 kcal. Teraz na swoim Instagramie pokazała jeden ze swoich ulubionych napojów. - Czasami w samochodzie też go piję, miny kierowców obok są ciekawe - przyznała.
Zobacz wideo Karolina Szostak pokazała się w całkowicie naturalnej wersji

Karolina Szostak jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek sportowych w Polsce, która na swoim koncie ma spektakularną metamorfozę swojej sylwetki. Kilka lat temu dziennikarka postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie i pozbyć się zbędnych kilogramów. Zaczęła wówczas zdrowo się odżywiać oraz ćwiczyć, w rezultacie czego zgubiła ponad 30 kilogramów.

W wielu wywiadach, a także na swoim Instagramie, Karolina Szostak wielokrotnie mówiła, że swoją sylwetkę, a także lepsze samopoczucie zawdzięcza przede wszystkim diecie dr Dąbrowskiej. Dziennikarka przyznała również, że na taki leczniczy post warzywny przechodzi regularnie dwa razy w roku:

 Na początku roku robię pełny post, a cztery miesiące później dwa tygodnie przypominajki.

Karolina Szostak pokazała, co pije w ciągu dnia. "Miny kierowców obok są ciekawe"

W ostatnim czasie Karolina Szostak znów była na tej diecie, a przykładowe posiłki pokazała na swoim Instagramie. Efekty postu internauci oraz internautki zauważyli bardzo szybko. - Już niech Pani nie chudnie bo teraz jest super - komentowali. 

Teraz na swoim Instagramie Karolina Szostak postanowiła pokazać jeden ze swoich ulubionych napojów. Na InstaStories pokazała, jak w pracy pije zakwas z buraków. Czyżby nadal była na diecie? Niekoniecznie. Zakwas z buraków jest bardzo zdrowy i warto włączyć go do codziennego żywienia.

Właśnie kolega zapytał mnie: "Co Ty wiśnióweczkę w pracy pijesz?". Tak wygląda prawda, bo i butelka i kolor. A to mój ukochany zakwas buraczany. Pyszny, zdrowy... Czasami w samochodzie też go piję, miny kierowców obok są ciekawe

- powiedziała na instagramowej relacji.

Karolina Szostak pokazała, co pije w ciągu dnia. 'Miny kierowców obok są ciekawe'Karolina Szostak pokazała, co pije w ciągu dnia. 'Miny kierowców obok są ciekawe' https://www.instagram.com/karolinaszostak/ screen InstaStories

Więcej o: