21-latka wychowuje 15-latkę. Fani zaskoczeni "Urodziłaś w wieku 6 lat?"

Na TikToku ogromną popularnością cieszy się filmik, w którym 21-etnia Hunter zdradza, że wychowuje 15-latkę. Fani dziewczyny byli mocno zmieszani, kiedy o tym się dowiedzieli. Wielu pytało, jak to możliwe? Hunter dokładnie im wszystko wyjaśniła.

- "Boję się, że nie będę traktowana poważnie, jako młoda matka" - mówi Hunter, w nagraniu na TikToku, które obejrzano już ponad 8 mln razy! Jej obserwatorzy zaczęli dopytywać dziewczynę, czy to znaczy, że urodziła dziecko, mając 6 lat? TikTokerka postanowiła nie wzbudzać niepotrzebnej sensacji i wyjaśniła, dlaczego wychowuje 15-latkę. 

Zobacz wideo

21-latka wychowuje 15-latkę 

Bycie mamą w wieku 21 lat nikogo nie dziwi, ale wychowywanie 15-latki w tym wieku już tak. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których obserwatorzy Hunter nie dowierzali, że w jej wieku można wychowywać nastolatkę. Wszystko zaczęło się od nagrania na TikToku, w którym dziewczyna podzieliła się swoimi obawami dotyczącymi jej nowej życiowej roli. 

Żadni rodzice ani nauczyciele w jej liceum nie będą brać mnie na poważnie. Już czuję, jak ludzie pytają mnie, w której jestem klasie, kiedy idę na jej wydarzenia w szkole. Jak mam zamiar nauczyć ją jeździć, kiedy sama dopiero zostałam kierowcą.

- napisała Hunter. 

Internauci zaczęli pytać, jak to jest możliwe, że ma nastoletnią córkę. Hunter w kolejnym filmiku, który swoją drogą ma 3,5 miliona wyświetleń, wyjaśniła całą zagadkę. 

Hunter tłumaczy, że nie urodziła w wieku 6 lat 

Okazuje się, że dziewczyna nie została mamą w wieku 6 lat. Hunter wyjaśnia, że została prawnym opiekunem 15-latki po tym, jak straciły rodziców. 

Tak wiele osób w moich komentarzach chce wiedzieć, jak to się stało, że urodziłam dziecko w wieku 6 lat. Odpowiem wam na to pytanie. Prostą odpowiedzią jest to, że nie miałam dziecka w wieku sześciu lat. Niedawno złożyłam wniosek o opiekę nad moją siostrą, ponieważ nasz tata zmarł w 2015 roku, a jej mama odeszła kilka miesięcy temu. 

Hunter jest prawną opiekunką przyrodniej siostry 

 - "Pomyślałam, że najlepszym sposobem, aby moja siostra była bezpieczna, szczęśliwa i miała zaspokojone wszystkie swoje potrzeby i pragnienia, była przeprowadzka do innego stanu i zamieszkanie ze mną" - tłumaczy dziewczyna. Hunter wielokrotnie podkreślała, że dobro jej siostry jest dla niej najważniejsze. Nawet kiedy jej znajomi spędzają ze sobą czas, ona woli stać pod szkołą i czekać na siostrę, tylko po to, by zobaczyć jej uśmiech. 

TikTokerka wyjaśniła też, że w Karolinie Północnej, w której mieszkają, podjęcie prawnej opieki nad nieletnią jest w pełni legalne. Co więcej, do Hunter odezwało się kilka osób, które, jak ona sprawuje opiekę nad rodzeństwem. Głos zabrał również nauczyciel z jednej ze szkół

Mam kilkoro uczniów, których rodzeństwo sprawuje nad nimi opiekę, są dla nich świetnymi rodzicami. 

- skomentował.

Więcej o: