Horoskop dzienny - 4 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 października. Poniedziałek zawsze jest trudnym dniem, jednak przy odrobinie wysiłku uda ci się pokonać jego klątwę.

Horoskop dzienny - Baran

Zmagania z szefem czas zacząć. Poniedziałkowy poranek będzie idealnym momentem na pierwsze starcie. Musisz zachować trzeźwość umysłu, aby nie dać się zbić z tropu i bronić swoich racji. Pamiętaj - to, że jesteś pracownikiem nie czyni z ciebie niewolnika. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Koniec weekendu nastał nieubłaganie, więc od najwcześniejszych godzin porannych musisz wpaść na wysokie obroty. Wyprawienie rodziny do pracy i szkoły, a także ogarnięcie własnych spraw zajmie ci cały poranek. Na szczęście później wszystko zacznie się toczyć swobodniejszym rytmem. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ból głowy będzie utrudniał ci przez cały dzień funkcjonowanie. Nawet środki przeciwbólowe okażą się mało skuteczne. Na szczęście dzień w pracy będzie w miarę spokojny, a powrót do domu szybki. Przygotuj sobie relaksacyjną kąpiel i połóż się wcześnie spać. 

Horoskop dzienny - Rak

Dziś będziesz pełen energii i chęci do sumiennego wykonania swoich zadań zawodowych. To szybko zaprocentuje - uda ci się rozwiązać duży problem, czym zyskasz uznanie wśród współpracowników i przełożonych. 

Horoskop dzienny - Lew

Nie potrafisz radzić sobie dobrze z napięciem, które jest obecne w twoim życiu. Może czas pomyśleć o medytacji i jodze jako sposobach na wyciszenie i uspokojenie emocji. Poszukaj miejsca, gdzie udzielą ci wskazówek jak zacząć korzystać z technik relaksacyjnych. 

Horoskop dzienny - Panna

Poniedziałek przyniesie ci konieczność odbycia poważnej rozmowy. Co gorsza gwiazdy nie będą ci sprzyjać, ale jeśli skupisz się i postarasz rzeczowo przedstawić swoje racje wówczas istnieje szansa, że wyjdziesz z niej obronną ręką. 

Horoskop dzienny - Waga

Nałogi dość łatwo pochłaniają człowieka. Nawet ty, który możesz pochwalić się nieugiętym charakterem możesz im ulec. Musisz stale mieć się na baczności, a pokus zewsząd jest mnóstwo. Nie pozwól sobie na słabość tłumacząc, że inni też tak postępują. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Nawet kiedy starasz się za dwóch, to inni nie doceniają twojego poświęcenia. Zaczynasz dostrzegać, że im więcej dajesz tym więcej od ciebie chcą nie dając nic w zamian. Postaraj się ograniczyć swoją aktywność, a zobaczysz jakie przyniesie to efekty. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzień zdominują zwykłe, codzienne obowiązki. Dzięki dobremu planowi uda ci się wszystko zrobić na czas, a nawet wygospodarować kilka chwil dla siebie. Nie zapomnij o rozpoczętej lekturze, która czeka na ciebie przy łóżku.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zbyt mało czasu spędzasz ostatnio na świeżym powietrzu. Jesienna aura nie sprzyja długim spacerom, jednak musisz jakoś sobie z tym poradzić, bo niedotlenienie sprawia, że ciągle czujesz zmęczenie i masz wrażenie, że chce ci się spać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Pomyśl o bliskich, których nie widziałeś już od dłuższego czasu. Oni tez za tobą tęsknią, ale nie dajesz im szansy zbliżyć się do siebie. W twoich rękach jest teraz to, aby zaaranżować spotkanie. Zobaczysz ulży wam wszystkim jak wyjaśnicie sobie nieporozumienia. 

Horoskop dzienny - Ryby

Planowanie budżetu nie jest twoją mocną stroną. Początek miesiąca jest idealnym momentem, aby się o tym przekonać. Postaraj się racjonalniej gospodarować środkami, bo ciagłe pożyczanie i oddawanie do niczego nie prowadzi. 

Więcej o: