Rebel Wilson olśniła wszystkich na czerwonym dywanie. Jak udało jej się schudnąć ponad 30 kg?

Rebel Wilson na początku swojej kariery wyglądem przełamywała stereotyp, że wcale nie trzeba być szczupłą, długonogą aktorką, żeby zrobić zawrotną karierę. Teraz gwiazda nie przypomina już starej siebie. Jak udało jej się schudnąć ponad 30 kg?

Rebel Wilson jest aktorką, którą najczęściej oglądamy w komediach. Byliśmy przyzwyczajeni do jej wyglądu na ekranie, ale patrząc na najnowsze zdjęcia, przecieramy oczy ze zdumienia, jak Rebel Wilson się zmieniła. Od dłuższego czasu gwiazda jest na diecie i widać, że efekty są niesamowite. 

Zobacz wideo

Rebel Wilson na imprezie w Los Angeles olśniła wszystkich 

Rebel Wilson była gościem na imprezie magazynu "Vanity Fair" w Los Angeles. Na czerwonym dywanie wywołała efekt "wow". Paparazzi nie mogli oderwać od niej nie tylko wzroku, ale również swoich aparatów. Na zdjęciach widzimy totalnie odmienioną aktorkę. Na tę okazję Rebel wybrała dopasowaną cekinową, czarną sukienkę, wyglądem przypominającą trochę marynarkę i czarne szpiki. Włosy upięła w kok, a delikatny makijaż był dopełnieniem całej stylizacji. Gwiazda wyglądała naprawdę przepięknie, co potwierdzają również komentarze, w których fani piszą tak:

Kochana wyglądasz fantastycznie. 
Piękna! 
Rządzisz dziewczyno! 
 

Rebel Wilson schudła ponad 30 kg 

Rebel Wilson zrzuciła ponad 30 kilogramów, dzięki metodzie Mayra. Jest to dieta oczyszczająca, która przygotowuje nas do odchudzania, pomaga pozbyć się toksyn, oczyścić jelita i reguluje przemianę materii. Co ciekawe, ta metoda powstała 100 lat temu, ale wciąż jest aktualna. Jej autor, dr Franz X. Mayr zajmował się leczeniem zaburzeń trawienia. Do dziś jego sposób stosowany jest jako kuracja oczyszczająca i odchudzająca. 

Rebel Wilson w 2019 roku udała się do Austrii, gdzie w jednej z klinik spotkała się z metodą Mayra. To, czego tam się nauczyła, zrobiło na niej takie wrażenie, że postanowiła na poważnie podejść do jedzenia i ćwiczeń. W ten sposób w styczniu powiedziała, że rok 2020 będzie jej rokiem zdrowia.

Jak wygląda jadłospis Rebel Wilson?

Tak naprawdę w tej metodzie nie chodzi tyle o jedzenie, co o samo podejście do przygotowywania jedzenia i ćwiczeń. Niektóre produkty powinny być starte na tarce, inne rozdrobnione. Jeśli chodzi o ćwiczenia, to nie ma tu mowy o żadnych ciężkich treningach. W metodzie Mayra ogromną rolę odgrywają spacery i wędrówki po górach. 

Metoda Mayra to 14-dniowy plan odżywiania i ćwiczeń, który koncentruje się na warzywach i produktach wysokobiałkowych. Dzięki temu ma się uczucie sytości, nie ma problemu z przejadaniem się i nie ma się tak dużej ochoty na jedzenie fast foodów. Metoda Mayra może stać się stylem życia, ponieważ nie ogranicza kalorii, a zamiast tego zaleca spożywanie większej ilości zdrowej żywności w tym warzyw, produktów białkowych, ziaren. Czego jemy mniej? Węglowodanów, przetworzonej żywności, nabiału, kofeiny i glutenu.

Więcej o: