Nie myła włosów przez 100 dni. Efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania

Jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła przeprowadzić nietypowe doświadczenie. Kobieta na sto dni zrezygnowała z mycia swoich długich, kręconych włosów, relacjonując przebieg eksperymentu w social mediach. Jego wynik zaskoczył internautów.

Wiele z nas nie wyobraża sobie dnia bez mycia włosów, inni myją ją co dwa dni, jeszcze inni - raz na tydzień lub rzadziej. Tiktokerka Emma Sky postanowiła sprawdzić, jak długo uda jej się w ogóle ich nie myć i ostatecznie odstawiła szampon aż na... 100 dni! Wnioskami z niecodziennego eksperymentu podzieliła się w sieci.

Zobacz wideo

Przez sto dni nie umyła włosów. Efekt ją zaskoczył

- Udało się! Dziękuję wszystkim. To była najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłam i sprawiliście, że dobrze się bawiłam - napisała Sky, ogłaszając koniec eksperymentu, który codziennie relacjonowała w sieci. Jego efekty okazały się naprawdę zaskakujące.Wbrew przypuszczeniom jej włosy wciąż prezentowały się bardzo dobrze. Były jednie lekko przetłuszczone u nasady.

Wynik eksperymentu zaskoczył internautów, którzy podziwiali Sky za to, że udało jej się utrzymać fryzurę w tak dobrej kondycji. Inni z kolei zaznaczyli, że mimo iż jej fryzura wygląda na zadbaną, zarówno na jej włosach, jak i skórze głowy zebrało się z pewnością wiele brudu, którego nie widać gołym okiem. Nie zniechęciło to jednak Sky, która zapowiedziała już, że powtórzy eksperyment, rezygnując z szamponu na następne 150 dni.

Więcej o: