Nie myła włosów przez 100 dni. Efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania

Jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła przeprowadzić nietypowe doświadczenie. Kobieta na sto dni zrezygnowała z mycia swoich długich, kręconych włosów, relacjonując przebieg eksperymentu w social mediach. Jego wynik zaskoczył internautów.

Wiele z nas nie wyobraża sobie dnia bez mycia włosów, inni myją ją co dwa dni, jeszcze inni - raz na tydzień lub rzadziej. Tiktokerka Emma Sky postanowiła sprawdzić, jak długo uda jej się w ogóle ich nie myć i ostatecznie odstawiła szampon aż na... 100 dni! Wnioskami z niecodziennego eksperymentu podzieliła się w sieci.

Zobacz wideo

Przez sto dni nie umyła włosów. Efekt ją zaskoczył

- Udało się! Dziękuję wszystkim. To była najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłam i sprawiliście, że dobrze się bawiłam - napisała Sky, ogłaszając koniec eksperymentu, który codziennie relacjonowała w sieci. Jego efekty okazały się naprawdę zaskakujące.Wbrew przypuszczeniom jej włosy wciąż prezentowały się bardzo dobrze. Były jednie lekko przetłuszczone u nasady.

The Best of New Beauty Ruszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Wynik eksperymentu zaskoczył internautów, którzy podziwiali Sky za to, że udało jej się utrzymać fryzurę w tak dobrej kondycji. Inni z kolei zaznaczyli, że mimo iż jej fryzura wygląda na zadbaną, zarówno na jej włosach, jak i skórze głowy zebrało się z pewnością wiele brudu, którego nie widać gołym okiem. Nie zniechęciło to jednak Sky, która zapowiedziała już, że powtórzy eksperyment, rezygnując z szamponu na następne 150 dni.

Anna Skura po operacji piersi Anna Skura pokazała, jak wyglądają jej piersi po operacji

Więcej o: