Emily Ratajkowski oskarżyła Robina Thicke'a o molestowanie. "Poczułam chłód jego dłoni"

Emily Ratajkowski zdobyła sławę dzięki występowi w teledysku do piosenki "Blurred Lines" Robina Thicke'a. Po latach modelka wróciła do przykrych wspomnień. - Nagle, zupełnie znikąd, poczułam chłód i obecność obcych dłoni obejmujących moje nagie piersi od tyłu - wyznała Ratajkowski.

Emily Ratajkowski to amerykańska modelka i fotomodelka. Pracuje również jako aktorka. Rok 2013 przyniósł modelce role w dwóch teledyskach, które zapewniły jej szerszą rozpoznawalność. Były to wideo do utworów "Blurred Lines" Robina Thicke'a oraz "Love Somebody" zespołu Maroon 5. W pierwszym teledysku występowała niemal całkiem naga, co szeroko było komentowane w mediach na całym świecie.

Zobacz wideo Ofiary księży pedofilów przyjechsły do Watykanu:

"Poczułam chłód i obecność obcych dłoni"

W najnowszej książce zacytowanej "My Body" modelka oskarżyła Robina Thicke'a o molestowanie. Jak zdradziła, do zdarzenia doszło na planie teledysku do piosenki "Blurred Lines". - Nagle, zupełnie znikąd, poczułam chłód i obecność obcych dłoni obejmujących od tyłu moje nagie piersi. Instynktownie się odsunęłam i spojrzałam na Robina Thicke'a, który głupkowato się uśmiechał. Odwróciłam głowę i wpatrywałam się w ciemny punkt poza planem - wyznała. 

Reżyserka Diane Martel zapytała wówczas Emily, czy wszystko w porządku. - Wzruszyłam ramionami, unikałam kontaktu wzrokowego, czułam, jak upokorzenie przeszywa moje ciało. Nie zareagowałam tak, jak powinnam, nie tak, jak chciałam - zdradziła Ratajkowski. 

"Pamiętam ten moment, jak złapał jej piersi"

Jak poinformował portal nypost.com reżyserka potwierdziła wersję modelki. - Pamiętam ten moment, jak złapał jej piersi. Po jednej w każdej ręce. Stał za nią, ponieważ oboje byli z profilu- powiedziała Diane Martel. Reżyserka dodała, że piosenkarz tego dnia był pijany, a po incydencie był skruszony i przeprosił Emily. - Nie sądzę, że zrobiłby coś takiego na trzeźwo - podsumowała Martel.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: