Joanna Koroniewska na "intymnych" zdjęciach z mężem: To nie jest to, co myślicie

Joanna Koroniewska podzieliła się na Instagramie zdjęciami, na których pozuje wraz z mężem. - To nie jest to co myślicie. Żadne harce nie miały miejsca - napisała. Część fanek i fanów była zachwycona ich dystansem oraz poczuciem humoru, inni natomiast byli wręcz oburzeni.
Zobacz wideo Koroniewska i Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska jest jedną z bardziej aktywnych polskich gwiazd na Instagramie. Na swoim profilu zgromadziła ponad 610 tysięcy obserwatorek i obserwatorów. Na swoim koncie Joanna Koroniewska regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Nie ma wątpliwości, że zarówno Joanna Koroniewska, jak i jej mąż Maciej Dowbor, zaskarbiają sobie sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów swoim dystansem do siebie i świata, a także ogromnym poczuciem humoru, które nieustannie pokazują w sieci. Nie inaczej było i tym razem.

Joanna Koroniewska na "intymnych" zdjęciach z mężem. Post podzielił internautów

Joanna Koroniewska podzieliła się ostatnio na Instagramie kilkoma kadrami z hotelowego spa, do którego wraz z mężem wybrała się na masaż. Jak można wnioskować po opisie, zdjęcia prawdopodobnie zostały zrobione tuż po zabiegu. - About last night. To nie jest to co myślicie. Żadne harce nie miały miejsca. Dowborowi było tak dobrze po masażu padł jak dzidziuś o 22.00. Okazało się, że sprawa ma drugie dno zresztą sami zobaczcie. Na kolejnym slajdzie. Jak myślicie dlaczego kobiety krępują się męskich masażystów? Co innego Dowbor, on wstydzi się kobiet- zupełnie nie wiem dlaczego. P.s. Dla wrażliwych: Tak to był masaż. Nie, Maciek NIE jest nagi. Tak, MA na sobie stringi. I chyba założył na właściwą stronę - napisała aktorka pod fotografiami. 

 

Pod postem jak zwykle pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Choć większość osób z przymrużeniem oka i luzem potraktowała post aktorki, to byli też i tacy, których zdjęcia oburzyły:

Dziękuję że jesteście tacy normalni
Jak ja się cieszę, że zarabiam na życie głową
Uwielbiam wasze poczucie humoru, jesteście cudni
Takich radosnych ludzi jest nam potrzeba w dużych ilościach
Można na Insta oglądać dużo. Ale akty?
Fajnie się was ogląda, cieszę się że nie macie kija w d...e

- czytamy.

Więcej o: