Jennifer Lopez jednak korzysta z medycyny estetycznej? "Nie przesadza z botoksem"

Krzysztof Gojdź nie boi się publicznie komentować wyglądu nawet najpopularniejszych gwiazd, zdradzając przy tym, które z nich chętnie korzystają z medycyny estetycznej. Tym razem postanowił wziąć pod lupę urodę samej Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez jest jedną z najpopularniejszych kobiet show-biznesu, którą fani podziwiają nie tylko za ogromny talent, ale i niezwykłą urodę. Gwiazda uchodzi bowiem za jedną z najatrakcyjniejszych artystek na świecie i mimo upływu lat wciąż tak samo zachwyca kondycją i wyglądem. Wielu jej fanów wręcz nie dowierza, że piosenkarka ma już 52 lata, twierdząc przy tym, że czas się dla niej zatrzymał.

Zobacz wideo

Krzysztof Gojdź o urodzie Jennifer Lopez

Jak przyznaje sama Jennifer Lopez, odkąd skończyła 22 lata, stosuje oliwę z oliwek, a także odpowiedni krem z filtrem przeciwsłonecznym. - Nigdy nie miałam botoksu. Nie jestem tego typu osobą. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy to robią, ale to nie dla mnie. Bardziej interesuje mnie naturalne podejście do pielęgnacji skóry - powiedziała w jednym z wywiadów.

Popularny lekarz medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź w rozmowie z portalem jastrząbpost.pl ocenił, czy uroda artystki jest efektem genów i odpowiedniej pielęgnacji, czy może jednak ingerencji chirurga.

- Jennifer Lopez, to jest absolutnie ikoną piękna. Ja nie lubię gwiazd, które totalnie zamrażają swoją twarz, bo wtedy ani nie są dobrymi aktorkami, ani nie są fajnymi artystkami. Ja miałem okazję ją widzieć prywatnie na żywo i jest to osoba, która emanuje tą urodą. Nie przesadza z botoksem. Faktycznie ma bardzo mało zrobionego z twarzą - ocenił.

- Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Moim marzeniem jest to, żeby tak kompleksowo o nią dbać. Nie tylko o twarz, ale również o ciało - dodał.

Chirurg jakiś czas temu przeniósł się do Miami, gdzie otworzył swoją klinikę. Jak twierdzi, udało mu się spotkać nie tylko Jennifer Lopez, ale też słynny za oceanem klan Kardashianów.

Więcej o: