Mąż posłanki PiS wybaczył jej zdradę i ciążę z innym. Teraz mówi o sposobie na udany związek

Mąż Dominiki Figurskiej udzielił niedawno wywiadu "Dobremu Tygodniowi". Aktor podkreślił w nim, że wiara i rodzina są dla niego najważniejsze. Zdradziła także, jaki jest jego sekret udanej relacji.

Małżeństwo Dominiki Figurskiej oraz Michała Chorosińskiego kilka lat temu przeszło poważny kryzys. Aktorka i polityczka wdała się w romans z reżyserem. Owocem tej relacji jest syn Józef.

Zobacz wideo Mogę poweiedzieć jego żonie, że mamy romans?

Dominika Figurska: Kryzysy w małżeństwie są zbawienne

Co ciekawe, mąż wybaczył Figurskiej zdradę, a dziecko uznał za swoje. - Dominika jest wspaniałą żoną i wspaniałą matką. Stoimy za nią murem - odpowiadał wówczas na komentarze Chorosiński. Aktorka także skomentowała sprawę, 

- W małżeństwie z 16-letnim stażem cały czas jest kryzys i podnoszenie się z tego. Moim zdaniem kryzysy w małżeństwie są zbawienne. To jest taka istota małżeństwa. Nasze jest bardzo burzliwe i to jest cudowne, bo cały czas jesteśmy wzmocnieni. Do przysięgi małżeńskiej dodałabym jedno zdanie - będę ci wybaczać zawsze - mówiła aktorka w telewizji śniadaniowej. 

"Wspólne szukanie kompromisów"

Niedawno mąż Figurskiej udzielił wywiadu "Dobremu Tygodniowi". Mężczyzna wyznał, że rodzina i wiara są dla niego najważniejsze. Poza tym zdradził swój sposób na udane małżeństwo. - Nie ma recepty, która jest odpowiednia dla wszystkich. Każdy wypracowuje swoje sposoby, sprzymierzeńcem jest czas. Czas na poznanie siebie, wzajemną akceptację wad i zrozumienie, że nikt nie jest idealny. Wspólne szukanie kompromisów. W końcu praca nad sobą według starej zasady: chcesz zmienić świat, zacznij od siebie - powiedział w wywiadzie dla tygodnika.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: