Horoskop dzienny - 5 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 października. Wtorek to dobry moment, by przyłożyć się do swoich zadań zawodowych. Jakie wyzwania czekają na ciebie dzisiaj?

Horoskop dzienny - Baran

Gwiazdy szykują dziś dla ciebie niemałą niespodziankę. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wiele zmieni się w twoim życiu. I choć początkowo będziesz odczuwać niepokój związany ze zmianą to jednak szybko uporasz się z nim i zaczniesz cieszyć z tego co cię spotkało.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny - Byk

Pomyśl o najbliższych nim podejmiesz ryzykowną decyzję, która może zaważyć nie tylko na twoim, ale także na ich życiu. Nie możesz postępować samolubnie - oni zawsze pytają cię o zdanie w ważnych kwestiach, więc powinieneś odwdzieczyć się tym samym. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Sprzyjająca aura sprawi, że zapragniesz więcej czasu spędzić na powietrzu. Zabierz swoją pracę w plener i delektując się ostatnimi promieniami letniego słońca dokończ swoje zobowiązania. Wieczorem warto wybrać się na przejażdżkę rowerem.

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje? Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny - Rak

Układ gwiazd sprawi, że wszelkie podjęte przez ciebie aktywności będą ponosić fiasko. Poczujesz się z tym bardzo źle i będziesz obwiniać się o nieudacznictwo. Nic bardziej mylnego. Zwyczajnie musisz troszkę zwolnić i nie brać na siebie aż tak wiele obowiązków. 

Horoskop dzienny - Lew

To będzie intensywny dzień dla twojego związku. Od rana będzie dało się wyczuć napięcie między wami, jednak uda wam się dość szybko je zażegnać. Problem jednak wybuchnie ze zdwojoną siłą po południu i wtedy będziecie musieli dojść do porozumienia, które nie będzie łatwe do osiągnięcia. 

Horoskop dzienny - Panna

Nie korzystasz z rad innych ludzi, bo zawsze dopatrujesz się w nich drugiego dna. Nie każdy jednak jest ci nieprzychylny i czyha by zrobić ci krzywdę. Postaraj się być bardziej otwarty i mieć większe zaufanie do ludzi. To pozytywnie zaprocentuje.

Horoskop dzienny - Waga

Nałogi są twoją słabą stroną. Nie możesz oprzeć się słodyczom, papierosom i wielu innym rzeczom, które ci szkodzą. Czas z tym skończyć. Nie możesz oczywiście rzucić wszystkiego na raz. Jednak stopniowo powinieneś usuwać ze swojego życia substancje, które ci szkodzą. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Cała twoja uwaga będzie się teraz kręcić wokół finansów. Zdecydujesz się bowiem naryzykowną inwestycję o dużej stopie zwrotu. Gwiazdy ci sprzyjają więc jest spora szansa na to, że ryzyko się opłaci. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Patrz uważnie pod nogi, bo dziś grozi ci niefortunny upadek, który może być poważny w skutkach. Chodzenie z głową w chmurach nie jest bezpieczne. Musisz większą uwagę zwracać na to co dzieje się wokół ciebie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nowe wyzwania zawodowe okażą się dla ciebie wyjątkowo łatwe. Bardzo szybko udowodnisz, że dobrze adaptujesz się do nowych miejsc i sytuacji, a powierzone ci obowiązki wypełnione są na 100 procent twoich możliwości.

Horoskop dzienny - Wodnik

Udawanie kogoś kim nie jesteś może obrócić się przeciwko tobie. Starasz się wszystkich przekonać, że jesteś wyluzowany i łatwo nawiązujesz kontakty, a to nie do końca prawda. Dlatego też nowy projekt jaki ci się trafi będzie prawdziwym wyzwaniem. 

Yin Yang - co to jest? Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny - Ryby

Pokaż wszystkim, że stać cię na wiele więcej niż myślą. Twoje otoczenie ma cię za osobę stroniącą od ryzyka i nie wychylającą się przed szereg. Masz jedyną w swoim rodzaju okazję, by udowodnić, że w ważnych momentach potrafisz przejąć stery i wykazać się inicjatywą. 

Więcej o: