Mila Kunis przyznała, że nie myje dzieci codziennie. W kolejnym wywiadzie wyszło, że zapomina je karmić

W lipcu Mila Kunis zadziwiła opinię publiczną, mówiąc, że wspólnie z Ashtonem Kutcherem nie myją swoich dzieci codziennie. Okazuje się, że para robi to dopiero wtedy, kiedy widzi na nich brud. W najnowszym wywiadzie aktorka odniosła się do tych słów.

Mila Kunis i Ashton Kutcher gościli w programie "Armchair Expert". Aktorzy swoim wyznaniem o tym, że nie myją dzieci, wywołali niezłe poruszenie. Temat higieny rozpoczął prowadzący Dax Shepard, który powiedział, że myjąc się codziennie z pomocą mydła, może być szkodliwe dla skóry, ponieważ niszczy jej lipidowy płaszcz ochronny i może prowadzić do jej uszkodzeń. Para wyznała, że nie kąpie 6-letniej Wyatt Isabelle i 4-letniego Dimitriego Portwooda codziennie, ale dopiero wtedy, gdy widać, że są brudne.

Jeśli widzisz na nich brud, umyj je. W przeciwnym razie nie ma to sensu.

- wyjaśnił Ashton Kutcher. 

Zobacz wideo

Mila Kunis przyznała, że częściej myje psy niż dzieci 

W ostatnim czasie Mila Kunis udzieliła kolejnego wywiadu, tym razem Ellen DeGeneres. Aktorka, chcąc nawiązać do wcześniejszego wywiadu i zadowolić wszystkich tych, którzy głośno komentowali poprzednią rozmowę, powiedziała: 

Kąpiemy nasze psy, czy ta odpowiedź uszczęśliwia ludzi?

Ellen dopytywała, czy gwiazda kąpie psy częściej niż dzieci. Mila Kunis to potwierdziła. W rozmowie zdradziła również, że sama bierze prysznic każdego dnia, ale nie myje włosów codziennie, bo jej zdaniem nie jest to konieczne. 

Moim zamiarem każdego dnia jest wykąpanie moich dzieci. Budzę się i mówię: "Dzisiaj wygonię dzieci pod prysznic, a potem nadchodzi pora snu i okazuje się, że zapomniałam je nakarmić"

- wyznała Mila Kunis. 

Gwiazdy podchwyciły temat 

Choć wypowiedź Milii Kunis może być dla niektórych kontrowersyjna, to są gwiazdy, które podzielają jej zdanie. Kristen Bell powiedziała, że "jest fanką czekania na smród" swoich dzieci, co postrzega jako "biologiczny sygnał na to, że czas to posprzątać". Jake Gyllenhaal w "Vanity Fair" wyznał, że "coraz częściej uważa kąpiel za niepotrzebną". Zupełnie innego zdania jest Cardi B, która na Twitterze napisała: 

O co chodzi z tymi ludźmi mówiącymi, że się nie myją? Przecież aż skóra swędzi!

Choć Mila Kunis i Ashton Kutcher nie kąpią swoich dzieci codziennie, to aktorka przyznała, że woda dotyka skóry ich dzieci niemal codziennie. 

Więcej o: