Tajemnicza linia na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osoby

Na dłoni ludzkiej znajduje się siedem charakterystycznych linii. Co oznacza tajemnicza linia Słońca? Okazuje się, że mają ją wyjątkowe osoby.

Wróżenie z dłoni nazywane jest chiromancją. To dziedzina wywodząca się jeszcze ze starożytność. Wróżenie z dłoni cieszyło się popularnością już ponad pięć tysięcy lat temu m.in. w Indiach, Syrii, Chinach i Egipcie. Inspiracją do powstania tej dziedziny było dostrzeżenie pewnego podobieństwa. Zauważono, że układy linii na naszych dłoniach przypominają układy gwiazd. Dlatego też mogą być one także dobrym źródłem wiedzy na temat naszego życia.

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą - poznaj przepis:

W dzisiejszych czasach wróżenie z dłoni kojarzy się wielu osobom z poważną magią. Z drugiej jednak strony jest to także pewien rodzaj rozrywki. Z ręki wróżymy sobie na imprezach czy w trakcie spotkań towarzyskich. Nie dziwi więc fakt, że wiele osób poszukuje informacji na temat poszczególnych linii na dłoni.

Siedem linii na dłoni - nazwy

Na dłoni ludzkiej znajduje się siedem charakterystycznych linii. Zamieszczona poniżej grafika może pomóc w ich identyfikacji. Są to:

  1. Linia życia
  2. Linia głowy
  3. Linia serca
  4. Linia Wenus
  5. Linia Słońca
  6. Linia Merkurego
  7. Linia losu

Znaki na dłoniZnaki na dłoni wikimedia commons

Linia Słońca na dłoni - co oznacza?

Przyjrzyjcie się teraz, czy widzicie na swojej dłoni linię Słońca (na grafice nr 5). O czym może ona świadczyć? Okazuje się, że linia ta jest oznaką ogromnej kreatywności. Jednak to nie koniec. Osoby, które ją posiadają, często mogą pochwalić się talentem artystycznym. Poza tym linia ta często postrzegana jest jako oznaka powodzenia i szczęścia.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: