Jak zakładać worek na śmieci? Genialny trik z TikToka

Wyrzucanie śmieci i zakładanie nowego worka to jeden z obowiązków domowych, które wykonujemy bezwiednie, nie zastanawiając się specjalnie nad tą czynnością. Jak się jednak okazuje, istnieje sposób, który uczyni to zadanie jeszcze łatwiejszym.

Odrywasz worek, roztrzepujesz go, by się otworzył, a następnie wkładasz do kosza? Tak robi zdecydowana większość z nas i chyba nikomu nie przyszłoby do głowy, by powątpiewać w słuszność tego sposobu. Jak się jednak okazuje to błąd! Genialny trik na zdecydowanie łatwiejsze zakładanie worków na śmieci zdradziła jedna z użytkowniczek TikToka.

Zobacz wideo

Jak zakładać worki na śmieci? Genialny trik z TikToka

Wyrzucanie śmieci i zakładanie nowego worka nie należy może do najtrudniejszych czynności, jak się jednak okazuje, może stać się jeszcze łatwiejszym zadaniem. Nagranie, na którym TikTokerka Edie O'Banion podzieliła się swoją metodą, stało się już hitem sieci i obejrzało je już blisko 5 mln osób z całego świata. 

Jak więc zakładać worek na śmieci?

Należy oderwać go od rolki i delikatnie rozchylić jego krawędzie, zamiast jednak roztrzepywać go w powietrzu, należy wsunąć jego krawędzie na pojemnik, a następnie wepchnąć worek do środka, w sposób prezentowany na poniższym filmiku: 

W ten sposób worek obróci się na drugą stronę, chowając do środka wystający szew, a co za tym idzie, zmniejszy prawdopodobieństwo jego rozerwania.

Wypróbujecie? A może znaliście już ten sposób?

Więcej o: