Magdalena Ogórek rozwodzi się z mężem. Piotr M. przez 1,5 roku nie odbierał pozwu

Magdalena Ogórek rozwodzi się z mężem, któremu grozi nawet osiem lat pozbawienia wolności. Prezenterka odniosła się do problemów prawnych Piotra M. na Twitterze. - Oświadczam, że sprawa ta nie dotyczy w najmniejszym stopniu mojej osoby - napisała Ogórek.

Magdalena Ogórek oraz Piotr M. rozwodzą się. Data pierwszej rozprawy rozwodowej została zaplanowana na czerwiec 2022 roku. 

Zobacz wideo Magdalena Ogórek twierdzi, że nigdy nie miała nic wspólnego z SLD

Piotr M. to były poseł SLD oraz rektor szkół wyższych. Wraz z Magdaleną Ogórek ma szesnastoletnią córkę. Rok temu media obiegła informacja o zatrzymaniu męża prezenterki. Piotr M. usłyszał wówczas kilka zarzutów. Dotyczyły one między innymi działania na szkodę uczelni oraz wyłudzenia ponad dwóch milionów złotych. Grozi mu nawet osiem lat więzienia. Piotr M. przez półtora roku nie odbierał pozwu sądowego. Dlatego też ustalenie daty rozprawy rozwodowej nie było możliwe. Ostatecznie została ona zaplanowana na czerwiec 2022 roku. 

"Sprawa ta nie dotyczy w najmniejszym stopniu mojej osoby"

Zgodnie z doniesieniami medialnymi, sytuacja jest dla Magdaleny Ogórek bardzo stresująca. Dlatego chciałaby mieć już rozwód za sobą. Prezenterka skomentowała niedawno zarzuty prawne, jakie otrzymał jej mąż. - Oświadczam, że sprawa ta nie dotyczy w najmniejszym stopniu mojej osoby. W związku z powyższym żądam poszanowania prywatności mojej i córki, a w przypadku naruszania tejże prywatności podejmę natychmiastowe kroki prawne - napisała na Twitterze. 

Magdalena Ogórek - kariera

Magdalena Ogórek to prezenterka telewizyjna, o której głośno zrobiło się kilka lat temu, gdy została kandydatka na urząd prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej z ramienia SLD. W wyborach zajęła piąte miejsce, zdobywając nieco ponad dwa proc. głosów.

Ogórek przez jakiś czas prowadziła program "Atlas Świata", który był emitowany przez stację TVN 24 Biznes i Świat. Obecnie prowadzi wraz z Jarosławem Jakimowiczem program TVP "W kontrze". 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: