Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską w rocznicę jej śmierci. "Była moją wielką inspiracją"

Mija siódma rocznica śmierci Anny Przybylskiej, która odeszła 5 października 2014 roku po długiej walce z chorobą nowotworową. Na wspomnienie mamy już w przeddzień rocznicy zdecydowała się Oliwia Bieniuk. - Była moją wielką inspiracją - wyznała nastolatka.

Anna Przybylska odeszła w wieku zaledwie 36 lat, przegrywając walkę z nowotworem. Aktorka pozostawiła troje dzieci, z których najstarsza - Oliwia, jest już dorosła i sama rozpoczęła karierę w show-biznesie. 19-latka jest największą gwiazdą obecnej edycji "Tańca z gwiazdami" i to tam, w przeddzień rocznicy śmierci mamy, zdecydowała się na jej wspomnienie.

Zobacz wideo

Anna Przybylska - siódma rocznica śmierci

Poniedziałkowy odcinek był dla Bieniuk wyjątkowo trudny. Jej popisy tanecznie nie zostały bowiem docenione przez jurorów, którzy przyznali jej niskie noty. Przed pożegnaniem się z programem ocaliły ją jedynie głosy widzów, którzy, tak jak jej mamę, darzą Bieniuk wielką sympatią.

Co więcej, odcinek wypadł na dzień przed kolejną rocznicą śmierci Anny Przybylskiej, z tej okazji Bieniuk postanowiła podzielić się intymnym wyznaniem. Jak zdradziła, w przyszłości chciałaby pójść w ślady mamy, która do dziś jest jej największą idolką.

The Best of New Beauty Ruszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

- Chciałabym się zająć aktorstwem w przyszłości. Moje zainteresowanie aktorstwem wzięło się generalnie z domu. Przez to, że mama była aktorką i była moją wielką inspiracją. Chciałabym na pewno ulepszyć swoją dykcję, bo z tym mam od zawsze największy problem, gdy się stresuję, plącze mi się język – powiedziała nastolatka.

To zresztą nie pierwszy raz, gdy Bieniuk oddała hołd mamie w programie. W jednym z poprzednich odcinków wystąpiła przebrana w strój policjantki, nawiązując w ten sposób do słynnego uniformu Anny Przybylskiej z serialu "Złotopolscy", w którym ta wcielała się w postać posterunkowej Marylki. Co więcej, Bieniuk zatańczyła także do ulubionej piosenki swojej mamy "When a Man Loves a Woman".

– Jest to dla mnie wyjątkowa piosenka, ponieważ była to jedna z ulubionych piosenek mojej mamy i to była dla niej dedykacja – tłumaczyła Oliwia.

zegar (zdjęcie ilustracyjne) Kiedy przestawiamy zegarki 2021

Więcej o: