Małgorzata Rozenek podzieliła fanów modną stylizacją: "Genialnie", "Strach na wróble"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjecia jednej ze swoich ostatnich stylizacji. Ubrania, które miała na sobie podzieliły internautki oraz internautów. Jedni byli bowiem nimi zachwyceni, inni wręcz przeciwnie. - Obłędna stylówka. Masakra - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek lubi odważne kreacje. Co z wpadkami?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie oraz polskich social mediach. Aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie do tej pory zgromadziła ponad 1,4 mln obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że dla wielu obserwatorek, Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją w kwestiach modowych, a pod publikowanymi przez nią zdjęciami często pojawiają się pytania o poszczególne elementy garderoby, które ma na sobie. Choć Małgorzata Rozenek-Majdan swoimi stylizacjami, regularnie pokazuje, że doskonale zna się na obowiązujących trendach, to jej wybory spotykają się czasami z bardzo skrajnymi opiniami.

The Best of New Beauty Ruszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła fanów swoją modną stylizacją. "Na kloszarda"

Małgorzata Rozenek-Majdan udostępniła na Instagramie zdjęcia stylizacji, którą skomponowała m.in. z ubrań pochodzących z kolekcji jej marki. Gwiazda postawiła na golf w paski, czarną marynarkę oversize oraz szerokie spodnie w tym samym kolorze. Do tego dobrała sportowe buty oraz dużą kopertówkę. Jednak ten modowy look nie wszystkim się spodobał, a pod postem pojawiły się bardzo skrajne komentarze.

 

Joanna Koroniewska na 'intymnych' zdjęciach z mężem: To nie jest to, co myślicie (zdjęcie ilustracyjne) Joanna Koroniewska na "intymnych" zdjęciach z mężem: To nie jest to, co myślicie

Fatalna stylizacja
Na kloszarda
Pięknie Pani wygląda, jak zawsze świetna stylówa
I znowu za duże ubrania wiszą jak na strachu
Mega modowo, genialnie
Obłędna stylówka
Strach na wróble
Uuuuuufffff, genialny look!
Pięknie <3 klasa sama w sobie
Super stylizacja pani Małgosiu 
Ładnemu we wszystkim ładnie. Ja bym wyglądała jak w worku

- czytamy.

Więcej o: