Horoskop dzienny - 7 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 października. Koniec tygodnia coraz bliżej, a ty czujesz jakbyś jeszcze nie wrócił z weekendu? Czas twardo stanąć na nogach i krok po kroku realizować swoje zadania. Czy gwiazdy będą ci to ułatwiać czy wręcz przeciwnie?

Horoskop dzienny - Baran

Nie narzekaj, że nie masz przyjaciół, bo sam jesteś sobie winien. Grono dobrych znajomych porzuciłeś na rzecz rozwoju swojej kariery, a teraz gdy ich potrzebujesz niestety, nie ma ich obok ciebie. Postaraj się naprawić relacje, które zostały zniszczone z twojej winy.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Byk

Optymizm nie będzie cię dziś opuszczał. To wszystko za sprawą pozytywnej informacji, która trafi do ciebie samym rankiem. Dzięki niej poczujesz przypływ energii i chęci do życia, którą będziesz zarażać wszystkich wkoło.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Korzystaj rozważnie z samochodu, gdyż gwiazdy mówią, że możesz dziś być roztargniony i nieskoncentrowany, co w znacznym stopniu utrudnia prowadzenie pojazdów. Postaraj się nie rozpraszać swojej uwagi setkami informacji, które do ciebie docierają. Dopuszczaj do siebie tylko te, które są naprawdę istotne.

Horoskop dzienny - Rak

Dziś nastaw się na przyjemność. W końcu żyje się raz, a ty ciągle znajdujesz się w wirze obowiązków. Czas zmienić nastawienie i pozwolić sobie na więcej luzu i przyjemności. Wybierz się z przyjacielem do spa i zrelaksuj się, a wyjdzie ci to na dobre. 

Horoskop dzienny - Lew

Trudno rozwiązywać ci konflikty z partnerem i trwać w postanowieniu życia w zgodzie. Między wami wystarczy błahostka, by wywołać prawdziwą burzę. Pomyśl, że może taka jest właśnie wasza droga - konflikty dzielą was chwilowo, a potem wracacie do siebie z wielką radością. 

Horoskop dzienny - Panna

Choć wydaje ci się, że odżywiasz się zdrowo, a twoja dieta jest zbilansowana, to nie jest to do końca prawda. Zbyt mało poświęcasz uwagi nawodnieniu, a to jest niezwykle ważne dla organizmu i kondycji twoich włosów, skóry i paznokci. Koniecznie codziennie pij 2 litry wody.

Horoskop dzienny - Waga

Wykorzystaj ostatnie słoneczne dni, aby wreszcie regularnie biegać. Obiecujesz to sobie od dawna, ale ciągle nie jesteś w stanie dotrzymać danego słowa. Choć wydaje się to mały problem, to jednak to, że nie możesz sam na sobie polegać jest dołujące.

Horoskop dzienny - Skorpion

Niekorzystny układ gwiazd zwiastuje dużą startę finansową. Być może zaciągniesz kredyt lub zainwestujesz dużą kwotę bez powodzenia. Nim podejmiesz jakąkolwiek decyzję dobrze zastanów się, czy na pewno przyniesie ona oczekiwane skutki. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Powoli zaczynasz odczuwać skutki jesiennej aury. Zniechęcenie, osłabienie, ospałość - to problemy, które towarzyszą ci od kilku dni. Staraj się nie poddawać. Wybierz się na basen, siłownię, na dobrą kawę. Jednym słowem zrób wszystko, aby nie popaść w jesienny marazm. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Pomyśl, że wszystko czego pragniesz jest w zasięgu twojej ręki. Musisz jedynie wykazać się odwagą i nie schodzić z raz obranej ścieżki. Trafisz na niej na różne przeszkody, które uda ci się pokonać pod warunkiem, że będziesz stanowczy i zdeterminowany. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Niczego tak bardzo nie pragniesz jak być kochanym. Twój partner na każdym kroku daje ci odczuć jak jesteś dla niego ważny, jednak ciągle czujesz niedosyt. Zastanów się, czy aby na pewno odwzajemniasz uczucia, którymi darzy cię partner, czy podświadomie szukasz ucieczki z tej relacji.

Horoskop dzienny - Ryby

Nie pozwól, aby bezpodstawnie cię oczernianio. Twoja reputacja zawodowa jest bardzo cenna i nie możesz sobie pozwolić na to, by ktoś ją psuł bez powodu. Jasno i klarownie przedstaw swoje stanowisko i czekaj na dalszy rozwój sytuacji. 

Więcej o: