Natalia Kukulska pokazała córki. Fani: "Klony"

Natalia Kukulska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z córkami - 16-letnią Anną i 4-letnią Laurą. - Ania piękna, tak samo, jak babcia i mama - komplementowały zachwycone fanki, zwracając uwagę na podobieństwo nastolatki do sławnej mamy.

Natalia Kukulska należy do grona artystek, pilnie strzegących swojej prywatności. Piosenkarka sama dorastała w blasku fleszy, dlatego stara się uchronić swoje dzieci przed podobnym losem. Teraz jednak postanowiła zrobić wyjątek, dzieląc się z fanami rodzinnym zdjęciem.

Zobacz wideo

Natalia Kukulska z córkami. "Jak siostry"

Natalia Kukulska wykorzystała jesienną aurę do rodzinnej sesji zdjęciowej, której efektami podzieliła się na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie z córkami - 16-letnią Anną i 4-letnią Laurą. I choć co prawda artystka już wcześniej dzieliła się zdjęciami w towarzystwie swoich pociech, zazwyczaj zakrywała ich twarze. Tym razem jednak na fotografii możemy zobaczyć uśmiechniętą twarz 16-letniej Anny, której uroda zachwyciła fanów artystki. Ich zdaniem jest ona wręcz kopią swojej sławnej mamy.

Klon mamy
Wyglądacie panie, jak siostry. Piękne i młode
Oczy te same, pięknie wyglądacie
Nareszcie zdecydowała się Pani na rodzinne zdjęcie z Córką, bardzo dobra decyzja, szczególnie jak ma się tak ładną Córkę, która idzie w ślady Mamy
Ania, kopia mamy
Ania piękna, tak samo, jak babcia i mama

- komplementowały fanki i fani, zastanawiając się przy tym, czy nastolatka, tak jak sławni rodzice, zajmie się muzyką.

Kukulska nie zdecydowała się dotąd pokazać twarzy najmłodszej córki, Laury. I choć na zamieszczonym zdjęciu dziewczynka pozuje tyłem, fanki i tak dopatrzyły się sporego podobieństwa do matki.

Jaka już Laurka duża, czas za szybko leci
Włosy po mamie

- pisały. 

 
Więcej o: