Natalia Kukulska pokazała córki. Fani: "Klony"

Natalia Kukulska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z córkami - 16-letnią Anną i 4-letnią Laurą. - Ania piękna, tak samo, jak babcia i mama - komplementowały zachwycone fanki, zwracając uwagę na podobieństwo nastolatki do sławnej mamy.

Natalia Kukulska należy do grona artystek, pilnie strzegących swojej prywatności. Piosenkarka sama dorastała w blasku fleszy, dlatego stara się uchronić swoje dzieci przed podobnym losem. Teraz jednak postanowiła zrobić wyjątek, dzieląc się z fanami rodzinnym zdjęciem.

Zobacz wideo

Natalia Kukulska z córkami. "Jak siostry"

Natalia Kukulska wykorzystała jesienną aurę do rodzinnej sesji zdjęciowej, której efektami podzieliła się na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie z córkami - 16-letnią Anną i 4-letnią Laurą. I choć co prawda artystka już wcześniej dzieliła się zdjęciami w towarzystwie swoich pociech, zazwyczaj zakrywała ich twarze. Tym razem jednak na fotografii możemy zobaczyć uśmiechniętą twarz 16-letniej Anny, której uroda zachwyciła fanów artystki. Ich zdaniem jest ona wręcz kopią swojej sławnej mamy.

Klon mamy
Wyglądacie panie, jak siostry. Piękne i młode
Oczy te same, pięknie wyglądacie
Nareszcie zdecydowała się Pani na rodzinne zdjęcie z Córką, bardzo dobra decyzja, szczególnie jak ma się tak ładną Córkę, która idzie w ślady Mamy
Ania, kopia mamy
Ania piękna, tak samo, jak babcia i mama

- komplementowały fanki i fani, zastanawiając się przy tym, czy nastolatka, tak jak sławni rodzice, zajmie się muzyką.

The Best of New BeautyRuszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Kukulska nie zdecydowała się dotąd pokazać twarzy najmłodszej córki, Laury. I choć na zamieszczonym zdjęciu dziewczynka pozuje tyłem, fanki i tak dopatrzyły się sporego podobieństwa do matki.

Jaka już Laurka duża, czas za szybko leci
Włosy po mamie

- pisały. 

 

Trener chciał sprawdzić, czy piłkarka jest kobietąTrener chciał sprawdzić, czy piłkarka jest kobietą. Skandal w czasie meczu

Więcej o: