Przybylska przed Bieniukiem miała męża. "To nie miało racji bytu, absolutnie"

5 października mija 7 lat od śmierci Anny Przybylskiej. W związku z tym przypominane są różne fakty z życia aktorki - dotyczące między innymi jej związków. Mało kto wie, że przed laty Przybylska miała męża.

Anna Przybylska przez wiele lat była związana z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Para doczekała się trójki dzieci. Mało jednak kto pamięta, że jeszcze przed poznaniem piłkarza aktorka była żoną innego mężczyzny. 

Zobacz wideo Piaseczny wspomina Przybylską

"Na siłę szukałam prawdziwej miłości"

Mężem Przybylskiej był Dominik Zygra - starszy od niej o cztery lata tenisista i biznesmen z Trójmiasta. Jak czytamy w biografii aktorki, decyzja o ślubie była pośpieszna i nieprzemyślana. Uroczystość odbyła się 24 czerwca 2000 roku. Jednak już po kilku miesiącach doszło do rozwodu. Para przed zawarciem związku małżeńskiego znała się przez zaledwie dziewięć miesięcy. 

- Szybka decyzja o ślubie mogła wynikać z tego, że bałam się, że już nigdy nie znajdę faceta. W moim pierwszym poważnym związku dostałam po głowie, więc na siłę szukałam prawdziwej miłości. Ale za wcześnie był ten ślub. [...] Od początku widać było, jak bardzo się różnimy. Byłoby głupio to ciągnąć - tłumaczyła w jednym z wywiadów Przybylska.

"Dość często się kłócili"

Mama i siostra odradzały aktorce ten związek. Ich zdaniem relacja nie miała szans na przerwanie. - Oni, już czekając na ten ślub, dość często się kłócili. I to dosłownie o wszystko, o najmniejsze bzdury. To nie miało racji bytu, absolutnie - wpsominała siostra aktorki.

W maju 2001 roku para podjęła decyzję o rozwodzie. - W pewnym momencie zaczęło się to, co w poprzednim związku - ingerencja partnera w karierę Ani, jej rozwój, możliwości. Pamiętam, jak kiedyś Ania miała jechać do Warszawy na premierę filmu, w którym grała, ale przyleciała do mnie z płaczem, że chyba nie pojedzie, bo mąż się nie zgadza - powiedziała przyjaciółka Przybylskiej, Małgorzata Rudowska.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: